,

مشکلات تمام شدن بنزین

مشکلات تمام شدن بنزین - کاربا بنزین

تمام شدن بنزین نه تنها یک اتفاق آزار دهنده است بلکه می تواند آسیب های مالی به ماشین شما برساند. یک تحقیق و مطالعه جدید توسط Topaz نشان می دهد که ۶۰ درصد از رانندگان تنها زمانی باک ماشینشان را پر می کنند که آمپر بنزین به خط قرمز رسیده باشد. این تحقیق همچنین نشان می دهد که یکی از ده راننده سوختش در حین رانندگی تمام می شود.

تمام شدن بنزین در حین راندن علاوه بر این که بسیار آزار دهنده است، موجب آسیب های جدی برای ماشین می شود (همچنین باعث دیر رسیدن شما نیز می شود). کم شدن میزان بنزین در مخزن سوخت به این دلیل توصیه نمی شود که رسوبات سوخت همیشه در ته مخزن رسوب می کند و زمانی که میزان سوخت کم باشد می تواند به موتور انتقال پیدا کند. تمام شدن سوخت به طور منظم می تواند باعث خراب شدن پمپ بنزینتان شود به این خاطر که وجود مایع در مخزن سوخت باعث خنکی و روغن کاری آن می شود بنابراین پر نکردن باک برای صرفه جویی در زمان می تواند آسیب های مکانیکی را در بلند مدت به ماشین شما برساند. همچنین این موقعیت آزار دهنده را فراموش نکنید که کنار جاده برای کمک منتظر ایستاده اید.

زمانی که بنزین ماشینتان تمام می شود نه تنها موتور ماشین از کار می افتد بلکه عملکرد کمکی ترمز و هیدرولیک فرمان نیز متوقف می شود. که این امر باعث می شود که کنترل و راندن ماشین به یک جای امن سخت تر باشد. سایر بخش های الکتریکی تا زمانی که باتری ماشین توان داشته باشد کار می کنند، اما با استفاده زیاد از آنها ممکن است که شما در آخر نیاز به باتری به باتری کردن هم داشته باشید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *