,

تویوتا یک ربات همراه ساخته که می تواند دوست شما باشد

ربات دوست داشتنی تویوتا - کاربا ربات

در حالیکه برخی از نمایندگی های ماشین تمایل دارند که مدل های اسباب بازی دایکست، لباس و تجهیزات جانبی دیگری که در واقع مورد نیاز مشتریان نیستند و فقط جذاب به نظر می رسند را بفروشند،  تویوتا یک قدم خلاقانه برداشته و یک دوست را به شما پیشنهاد می دهد اسم این دوست، کروبو مینی و یک ربات است و این خودروساز ژاپنی کروبو را به عنوان یک همراه ارتباطات مینیاتوری ارائه می دهد.

در واقع این ربات می تواند با درگیر شدن در مکالمات معمولی، مشتریان را همراهی و سرگرم کند. به لطف یک دوربین فیلم برداری، کروبو می تواند صحبت های فرد را دنبال کند، اداها و رفتارهای مختلفی را اجرا کند، اولویت های شخص و حوادث گذشته را به خاطر داشته باشد و با تنظیم اداها و تن صدا برای مطابقت با مکالمات می تواند به احساسات شخص پاسخ دهد که این یک تجربه منحصر به فرد و بی نظیر برای افراد می باشد.

ربات دوست داشتنی تویوتا - کاربا ربات

البته پیش از اینکه به تکامل ربات نوع Skynet مانند فیلم تریمناتور فکر کنید، این موضوع را به خاطر داشته باشید که برای اجرای تمام عملکردهای ربات کروبو باید از طریق بلوتوث به یک گوشی هوشمند با اپلیکیشن مربوطه متصل باشید.

به لطف ابعاد و اندازه کوچک، کروبو مینی می تواند به راحتی حمل و جابه جا شود. همچنین مکالماتی بر اساس اطلاعات دریافتی از وسایل نقلیه یا سایر مکان هایی که دیده داشته باشد.

کروبو مینی بر اساس ربات فضانورد کروبو ژاپن ساخته شده و به صورت گسترده در ژاپن با قیمت ۳۹۲ دلار فروخته خواهد شد.

ربات دوست داشتنی تویوتا - کاربا ربات

بر طبق اخبار مجله Financial Times، بازار ماشین ژاپن به علت کاهش جمعیت، بالا رفتن سن رانندگان و عدم تمایل جوانان به داشتن ماشین شخصی در حال رکود است. به همین خاطر تویوتا با یک حرکت جسورانه با این مساله روبرو شده و با خروج از قلمرو ماشین قصد جذب مشتریان جدیدی را دارد.

فومینوری کاتوکا، مدیر ارشد پروژه کروبو بیان کرده که با تولید این محصول قصد جذب و علاقه مند کردن مشتریان جدید را به تویوتا داشتند و همچنین تمایل به ارتباط مجدد با مشتریان سابق خود و جذب آنها را نیز دارند.
روبات دوست داشتنی تویوتا - کاربا ربات
ویدیوی تبلیغاتی کروبو را در ادامه مشاهده کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *