,

پژو ۲۰۷ صندوق دار به زودی در بازار ایران!

پژو 207 صندوق دار به زودی در بازار ایرن - کاربا پژو 207 صندوق دار

اگر دنبال کننده ی اخبار داخلی خودرو باشید می دانید که با تولید دوباره ی پژو ۲۰۷i چند هفته ای بیشتر به تحویل این خودرو به مشتریان نمانده که مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر از تولید مدل پژو ۲۰۷ صندوق دار داده است.
پژو با پایان عمر خودروی پرطرفدار ۲۰۶ تصمیم به تولید مدل فیس لیفت آن بانام ۲۰۶+ گرفت که در قسمت جلویی خودرو و داخل کابین تا حد زیادی شبیه به ۲۰۷ بود اما ازنظر مشخصات فنی تفاوت خاصی با قبل نکرده بود که این خودرو در ایران توسط ایران‌خودرو بانام ۲۰۷i به بازار عرضه شد و با استقبال خوبی هم روبرو شد که بعد از وضع تحریم‌ها تولید آن نیز متوقف شد.
پس از توافق هسته‌ای، ایران‌خودرو برای جبران بخشی از ضرر و زیان‌ خود در مدت تحریم، از پژو خط تولید ۲۰۷i را به صورت کامل گرفت که منجر به تولید دوباره ی این خودروی از رده خارج با کمی تغییرات در ایران شد. اما حال صحبت از تولید پژو ۲۰۷ صندوق دار در بهمن ماه امسال به میان آمده که به صورت کلی این خودرو را می توان تلفیقی از ۲۰۷i و خودروی ۲۰۶SD دانست!
پس از موفقیت چندین ساله ی پژو ۲۰۶ در سال ۸۴ ایران خودرو و پژو با همکاری هم نسخه ی صندوق دار این خودرو را طراحی و تولید کردند که قسمت انتهایی آن چندان هم با نمای کلی خودرو هماهنگی نداشت ولی با این حال به دلیل فضای بار خیلی بیشتر که متناسب با سلیقه ی مردم ایران است از استقبال خوبی روبرو شد.

پژو 207 صندوق دار به زودی در بازار ایرن - کاربا پژو 207 صندوق دار

در جلوی پژو ۲۰۷ صندوق دار یا سدان که پیشتر در بازار چین توسط دانگ فنگ عرضه شده بود دقیقا با نمای خودروی ۲۰۷I و در عقب نیز با نمای خودروی ۲۰۶SD با تغییراتی در چراغ ها و سپر روبرو هستیم.
فضای کابین پژو ۲۰۷ صندوق دار نیز با فضای داخل کابین ۲۰۷i برابری می کند و به احتمال زیاد مانند ۲۰۷i که دوباره توسط ایران خودرو روی خط تولید قرار گرفته است از تجهیزات جدید این خودرو مانند صفحه نمایشگر لمسی، غربیلک فرمان جدید به همراه کلید های کنترلی، آینه بغل های جدید، چراغ های جلوی جدید به همراه روشنایی روز و چراغ های عقب جدید استفاده می کند.
هنوز هیچ صحبتی از قیمت پژو ۲۰۷ صندوق دار به میان نیامده است ولی می توان حدس زد که شاید قیمتی در حدود ۵۰ میلیون تومان داشته باشد.
به دلیل آن که ۲۰۷i جدید هنوز به مشتریان تحویل داده نشده است و سطح کیفی آن مشخص نیست که مانند ۲۰۷i های قبل از تحریم است و یا ۲۰۶ های به اصطلاح ایرانیزه ی بی کیفیت امروزی نمی توان نظر دقیقی درباره ی موفقیت تولید نسخه ی سدان این خودروی نسبتا قدیمی و از رده خارج داد ولی در صورتی که پژو ۲۰۷ صندوق دار با قیمت معقول و کیفیت مناسبی تولید شود به دلیل چهره و سطح تجهیزات نسبتا مناسب پتانسیل فروش بالا و موفقیت را دارد.

پژو 207 صندوق دار به زودی در بازار ایرن - کاربا پژو 207 صندوق دار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *