,

هوندا AVANCIER در نمایشگاه پکن معرفی شد

هوندا AVANCIER - کاربا هوندا avancier

هوندا AVANCIER اولین شاسی‌بلند از کمپانی هوندا است که مجهز به موتور توربوی ۲.۰ لیتری، فناوری امنیتی Sensing و طراحی داخلی مجلل است. در اولین نگاه شاید هوندا AVANCIER شبیه به CR-V برسد، ولی این جوان خوش‌چهره با خصوصیاتی که دارد CR-V را کنار زده است؛ ازجمله این خصوصیات می‌توان به رینگ‌ها و چراغ‌های به‌روز شده‌ای اشاره کرد که کمی شبیه به آکورا است و شاید نیاز باشد بگوییم که به دنبال کانسپت D که سال گذشته رونمایی شده بود ساخته‌شده است.

هوندا AVANCIER - کاربا هوندا avancier

هوندا AVANCIER در ۲ مدل تک دیفرانسیل و ۲ دیفرانسیل تولید خواهد شد. اطلاعات بیشتری از این خودرو در دست نیست، ولی مشخص شده که این خودرو در چین تولید خواهد شد و کمپانی هوندا هنوز برنامه ای برای فروش این مدل در دیگر کشورها ندارد.

هوندا AVANCIER - کاربا هوندا avancier

مدیرعامل این کمپانی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: ما مفتخریم که تولید خودروهای هوندا در چین برای سال ۲۰۱۵ از مرز ۱ میلیون دستگاه گذشت و سال ۲۰۱۶ برای ما سکوی پرش جدیدی خواهد بود، ما با شروع تولید محلی خودروهای هیبریدی و موتورهای توربو و دیگر محصولات به محلی به ساختن تجارت خود سرعت می‌بخشیم.

هوندا AVANCIER - کاربا هوندا avancier

علاوه براین در نمایشگاه امسال پکن، کمپانی هوندا کراس اوور کوچکی از آکورا به نام CDX نیز با ۴ توربو مورد رونمایی قرار داد. از طرفی دیگر قرار است نسخه‌ی از آکورد که اولین مدل هیبریدی هوندا محسوب می‌شود توسط این کمپانی تولید شود که به‌عنوان مدلی فقط برای کشور چین ساخته شود.

هوندا AVANCIER - کاربا هوندا avancier
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *