,

پژو ۳۰۸ سدان در نمایشگاه پکن

پژو 308 سدان - کاربا

حتماً با پژو ۳۰۸ هاچبک آشنا هستید؛ پس بهتر است با برادر سدانش نیز که امسال در پکن رونمایی شد آشنا شوید. باید اشاره‌کنیم که پژو ۳۰۸ سدان درواقع پروژه‌ی مشترک پژو و شریکش Dongfeng است و فقط در کشور چین تولید و به فروش خواهد رسید.

اگر از جلو به این جوان تازه‌نفس نگاه کنیم شباهت زیادی را بین او و برادرش پیدا می‌کنیم، البته ۳۰۸ سدان در طراحی سپر جلو پوشش کمی متفاوت‌تر دارد که این تفاوت به‌احتمال‌زیاد حفظ خواهد شد.

پژو 308 سدان - کاربا

طراحی پشت ماشین کمی‌ تر و تازه است؛ سقف کوپه مانند به‌تدریج به صندوق می‌پیوندد و پشت کوتاه‌تری را ارائه می‌دهد، از طرفی مابین چراغ‌های ال‌ای‌دی عقب یک پنل مشکی شیشه‌ای کامل‌کننده‌ی طراحی عقب است که می توان گفت از فورد موستانگ الهام گرفته شده است.

پژو 308 سدان - کاربا

دقیقاً مثل بقیه‌ی مدل‌هایی که مخصوص بازار چین تولیدشده‌اند پژو ۳۰۸  سدان نیز دارای فاصله‌ی محوری طولانی‌تر است تا با فراهم کردن فضای بیشتر در عقب رضایت مصرف‌کننده را جلب کند.

در مورد جزئیات این مرد جوان اطلاعات زیادی در دست نیست، البته کمپانی پژو اعلام کرده است که طراحی EMP2 که در مورد نسخه‌ی هاچ‌بک استفاده‌شده بود در این مدل نیز به‌کاررفته است.

پژو 308 سدان - کاربا

به‌علاوه به‌روزرسانی‌هایی نیز در این مورد انجام‌شده است؛ اما همان‌طور که اشاره کردیم این مدل فقط برای تولید در چین طراحی‌شده است.

از دیگر خبرهای خوب این کمپانی انجام گرفتن آزمون‌هایی به روی مدل  پژو ۳۰۰۸ است که رونمایی از آن تا آخر امسال انجام خواهد گرفت.

پژو 3008 - کاربا
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *