,

رونمایی از مزدا CX4 در نمایشگاه خودرو پکن

مزدا CX4 - کاربا

مزدا دوشنبه به‌صورت رسمی از خودروی جدیدش CX4 در نمایشگاه پکن پرده برداشت، این تأییدی است بر اعلام قبلی آن‌ها که این کوپه/کراس اوور جدید مختص بازار چین باقی می­ماند. مزدا CX4 بر اساس کانسپت Koeru که سال پیش ارائه شد ساخته شده و کراس اووری جذاب و اسپرت تر نسبت به CX-5 می­ باشد.

مزدا CX4 - کاربا

مزدا قرار است CX4 را با هر دو موتور SkyActiv چهار سیلندری ارائه شود. موتور ۲.۰ لیتری و ۲.۵ لیتری. ولی هنوز تصمیمی برای ارائه موتور جدید ۲.۵ لیتری توربو جدیدشان نگرفته و فعلاً آن موتور را به‌صورت اختصاصی بر روی CX-9 جدید قرار دادند.

مزدا CX4 - کاربا

قرار است موتور ۲.۰ لیتری با هر دو گیربکس دستی و اتوماتیک ارائه شود، این در حالی است که موتور ۲.۵ لیتریشان فقط با گیربکس اتوماتیک همراه شده و سیستم چهار چرخ متحرک برای مدل ۲.۵ لیتری قابل انتخاب است.

مزدا CX4 - کاربا

برای طراحی مزدا CX4 از همان زبان طراحی مزدا استفاده شده، جلوپنجره معروف مزدا و چراغ هایی با یک نوار کرومی به جلوپنجره متصل است، چهره ی خشن و «آ آرامی را برای CX4 به ارمغان آورده است. فاصله بین محورهای مزدا CX4 همانند CX-5 است، این یعنی تفاوت آن‌ها را فقط می توانید از شیب تند و خط‌های خشن سقف متوجه شوید.

مزدا CX4 - کاربا

مدیر ارشد بخش اجرای مزدا در چین، نوبوهاید ایناموتو در مراسم رونمایی این خودرو اعلام کرد، “تقاضا برای SUV ها در اینجا به‌صورت قابل‌ملاحظه‌ای بالا است و ما انتظار داریم که این مدل نقش مهمی در گسترش نام تجاری مزدا در این بازار ایفا کند. ما همچنان باهدف تبدیل‌شدن به یک برند مردمی برای تقویت نام تجاری خود در چین هستیم.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *