,

برابوس دنیای کلاسیک بنز را زنده می‌کند

مرسدس بنز sl 300 برابوس - کاربا

کمپانی برابوس که به تیونینگ خودروهای مرسدس بنز شهرت دارد، قصد دارد بخش کلاسیک خود را گسترش دهد و این کار را با بازسازی مدل های کلاسیک مرسدس بنز شروع کرده است. برای رسیدن به این هدف، برابوس کار خود را با جمع آوری تعدادی بنز کلاسیک شروع  کرد و آنها را با کیفیت مثال زدنی، در بالاترین سطح بازسازی می کند.

بهار امسال برابوس تعداد زیادی از  مدل‌های بازسازی‌شده از مرسدس بنز را به نمایش گذاشت؛ برای مثال مدل  ۳۰۰ SL رودستر و گالوینگ، دو دستگاه W113 280 SL رودستر و یک دستگاه ۶۰۰ Pullman سال ۱۹۶۷ (که به‌عنوان مدل استفاده‌شده در نمایشگاه ماشین فرانکفورت استفاده می‌شد) ازجمله این مدل‌ها بودند.

جالب است بدانید برای بازسازی مدل‌ها، برابوس از جداسازی و فهرست کردن تک‌تک قطعات ماشین‌ها شروع می‌کند. سپس تکنسین‌ها باید بررسی کنند که کدام‌یک از قطعات قابل‌استفاده هستند و کدام باید بازسازی شوند. روکش بدنه کاملاً جداشده و بدنه دوباره از ماده‌ی ضدزنگ و رنگ پوشیده می‌شود؛ این در حالی است که قطعات موتور هم جداشده و با مشخصات خاصی دوباره‌سازی می‌شود. استفاده از روکش‌های چرمی جدید برای صندلی‌ها از دیگر تغییرات محسوب می‌شود. در مورد سیستم تعلیق و ترمز نیز باید بگوییم که کاملاً تغییر می‌کنند و با اجزای جدید جایگزین می‌شوند.

بعدازاینکه تمام اجزای ماشین به محل قرارگیری خودشان برگشتند، تکنسین‌های برابوس سطح کیفیت و امنیت ماشین را چک می‌کنند تا از استاندارد بودن آن مطمئن شده و با ‌سلامت کامل، آن را تحویل مشتری بدهند.

برابوس ادعا کرده است که چیزی حدود ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ ساعت برای هر دستگاه ماشین صرف می‌کند.از طرف دیگر برابوس به‌عنوان شریک بخش کلاسیک کمپانی مرسدس بنز شناخته‌شده و این شراکت شامل انجام ضمانت ۲ ساله بر روی تمام ماشین‌های بازسازی‌شده است. البته فقط برابوس نیست که از این قبیل بازسازی‌ها انجام می‌دهد؛ از دیگر کمپانی‌های علاقه‌مند به این کار پورشه است که این عمل را در مورد مدل کلاسیک ۹۱۱ خود انجام داده است.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *