,

کانسپت کمپانی چری روی کاغذ کشیده شد!

چری - کاربا

کمپانی چری پیش از شروع نمایشگاه پکن تصویر اسکچ کانسپت جدیدش را به نمایش گذاشت.

چری مدل FV2030 خودرویی است با ظاهری کاملاً مناسب با آینده که می‌توان گفت آن را از کراس اوورهای اسپرت مثل نیسان  GripZ و Toyota C-HR گرفته است. بدنه‌ی صاف و صیقلی و سقف محدب و عجیب‌وغریب این طرح آن را با سیستم تعلیق فوق‌العاده قوی و رینگ‌های بزرگ به نمایش گذاشته است.

دماغه‌ی این طرح توسط یک جلوپنجره‌ی آبشاری با چراغ‌های نازک تکمیل شده است. قسمت جلوی درب موتور به همراه آرم کمپانی، به پوسته‌ای محدب که نگهبان موتور است متصل شده است. ورودی‌های هوا بارنگ قرمز طراحی‌شده‌اند؛ رنگی که در قسمت‌های مختلف این طرح از خود رد پا به‌جای گذاشته است.

اگر از کنار به این طرح نگاه کنید، گلگیرهای مربعی شکل آن ظاهری عضله‌ای به این طرح بخشیده است. این‌طور به نظر می‌رسد که شیشه‌ی جلو با سقف یک‌تکه بوده تا ظاهری پانورامیک به آن بدهد و انگار هیچ پنجره و دری برای این طرح در نظر گرفته نشده و شاید قرار نیست رفت‌وآمدی به آن صورت بگیرد.

در پشت این طرح نیز چراغ‌های نازکی کامل‌کننده‌ی صندوق هستند. از آنجا که این طرح یک اسکچ است هنوز مشخص نیست کانسپت آماده شده چقدر تغییرات داشته باشد و همچنین در مورد سیستم انتقال قدرت نیز اطلاعاتی نشر نشده است.

نمایشگاه پکن ۲۰۱۶ تا دو هفته دیگر آغاز به کار خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر باید منتظر بود تا این کانسپت به صورت رسمی در این نمایشگاه معرفی شود.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *