,

مورگان الکتریکی ۳ چرخ به تولید می رسد

مورگان الکتریکی 3 چرخ به تولید می رسد - کاربا مورگان

مورگان قرار است تولید نسخه ی الکتریکی مدل مشهور ۳ چرخ خود را در فصل سوم سال ۲۰۱۸ آغاز کند. ترکیب چهره ی قدیمی با تکنولوژی های روز یکی از مشخصات دوست داشتنی این مدل است. به علاوه موتور V توئین اورجینال این مدل با ۸۰ اسب بخار با یک موتور الکتریکی ۵۶ اسب بخاری ست شده است و یک پک باتری ۲۱ کیلووات ساعتی نیز به این ترکیب جان بخشیده است. گویا یک بار شارژ کامل چیزی حدود ۱۹۳ کیلومتر را پشتیبانی می کند.
مورگان EV3 که بار اول در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۶ برای عموم نمایش داده شد، با توجه به حضور سیستم الکتریکی و پک باتری از وزنی برابر با ۵۰۰ کیلوگرم برخوردار است و نسبت به مدل بنزینی آن را سبک تر کرده است؛ به علاوه به دلیل بدنه ی کربنی آن این وزن پایین منطقی تر به نظر می رسد.

مورگان الکتریکی 3 چرخ به تولید می رسد - کاربا مورگان
این ماشین اسپرت کوچک بریتانیایی صفر تا ۱۰۰ خود را در کمتر از ۹ ثانیه پر می کند و سقف سرعتی برابر با ۱۴۴ کیلومتر بر ساعت دارد. شاید این اعداد زیاد چشمگیر نباشند اما اولین خودروی الکتریکی مورگان قطعا هیجان انگیز خواهد بود.
قیمت اصلی هنوز توسط کمپانی اعلام نشده است اما با توجه به مدل بنزینی که ۳۱۱۴۰ یورو ارزش داشت، به احتمال زیاد نسخه ی الکتریکی نیز حول و حوش این قیمت خواهد بود.

مورگان الکتریکی 3 چرخ به تولید می رسد - کاربا مورگان

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *