,

همکاری مرسدس بنز AMG و گروه لینکین پارک

همکاری مرسدس بنز AMG و گروه لینکین پارک - کاربا مرسدس بنز
مرسدس بنز AMG علاوه بر اینکه به ظاهر مدل الکتریکی جدیدش بسیار اهمیت می دهد، برای هرچه بهتر ساختن سیستم صوتی آن نیز از افراد حرفه ای کمک گرفته است که در این بین نام طلایی گروه لینکین پارک به چشم می خورد.
کمی گیج کننده است، چرا که دقیقا نمی دانیم این گروه راک آمریکایی چه عملکردی در ساخت سیستم صوتی مدل جدید مرسدس بنز خواهد داشت. Tobias Moers رئیس برند AMG در گزارشی که توسط WheelsMag تهیه شده است اشاره کرده است :” لینکین پارک را می شناسید، ما با این افراد صحبت کردیم که بدانیم عقیده ی آنها نسبت به صدای الکتریکی چیست، در گذشته نیز با این گروه فعالیت مشترک داشته ایم و دوستان صمیمی هستیم؛ سالها پیش با ساختن صداهای مصنوعی شروع کردیم و با همکاری گرفتن از افراد حرفه ای در زمینه ی بازی، برای ساختن جلوه های صوتی یک فیلم با یکدیگر کار کردیم. ما احساس ها را می فروشیم و صدا، بخش مهمی از احساس است.”
سوپر مدل Project One که از تکنولوژی فرمول ۱ برخوردار است، راه را برای آینده ی الکتریکی AMG هموارتر خواهد کرد. این مدل از یک موتور ۱.۶ لیتر توربوشارژ ۶ سیلندر و ۴ موتور الکتریکی برخوردار است که جمع این پیشرانه های قدرت، توانی برابر با ۱۰۰۰ اسب بخار ایجاد می کند.
اولین نمونه ی این شاهکار آلمانی سال ۲۰۱۹ وارد بازار محلی خواهد شد و تولید آن با تعداد محدود ۲۷۵ دستگاه بعد از آن آغاز خواهد شد.
به جز مدل Project One، قرار است برند AMG نسخه ای الکتریکی شده از نسل جدید  CLS تولید کند. این نسخه که انتظار می رود AMG 53 نام گرفته باشد، از موتوری ۳ لیتر ۶ سیلندر خطی مستقیم برخوردار خواهد بود که در کنار یک موتور الکتریکی توانی برابر با ۴۲۹ اسب بخار رها خواهد کرد.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *