,

تویوتا تا سال ۲۰۲۰ ده خودروی الکتریکی تولید خواهد کرد

تویوتا تا سال 2020 ده خودروی الکتریکی تولید خواهد کرد - کاربا تویوتا


تویوتا
شروع استراتژی خودروهای با مصرف صفر خود را تا سال ۲۰۳۰ اعلام کرده است و قول داده است تا سال ۲۰۲۵ در خط تولید خود تعدادی خودروی الکتریکی نیز جای دهد. این برنامه ریزی در واقع شامل تولید هیبرید های کلاسیک، هیبریدهای پلاگ این، خودروهای الکتریکی با باتری خالص و خودروهای سوخت هیدروژنی خواهد بود.
در واقع تزریق فناوری هیبرید قرار است با همان برنامه ی مشابه سایر خودروسازان اجرا شود. تویوتا انتظار دارد که EV ها و FCV ها تا سال ۲۰۳۰ به بیش از یک میلیون فروش برسند.
کمپانی تویوتا در این مورد اشاره کرده است :”تویوتا معرفی BEV ها را با بیش از ۱۰ مدل BEV تا سال ۲۰۲۰ در سراسر جهان، از چین آغاز خواهد کرد، قبل از ورود به بازارهای دیگر انتظار می رود برای بازارهایی مثل ژاپن، هند، ایالات متحده آمریکا و اروپا به تدریج معرفی این مدل ها آغاز شده باشد . ”
جالب است بدانید تویوتا هنوز از تعهد خود به هیدروژن حمایت می کند و قصد دارد تا سال ۲۰۲۰ خط تولید FCV های سواری و تبلیغاتی را گسترش دهد.
همچنین این تولید کننده ی ژاپنی امیدوار است که تا سال ۲۰۲۰ باتری های جامد را وارد بازار کند؛ تقریبا می توانیم بگوییم که این پیشرفت ها به سختی جایگزین مناسبی برای باتری های لیتیوم یون شده اند و هنوز نمی توانند چنین عملکردی داشته باشند. به منظور گستردگی بیشتر، تویوتا و پاناسونیک قصد شراکت برای تولید فناوری ساخت باتری های منشوری دارند که از این باتری ها درمدل های هیبرید ها و برقی حال حاضر استفاده می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *