,

قدیمی ترین پورشه ۹۱۱ به نمایش گذاشته می شود

قدیمی ترین پورشه 911 - کاربا پورشه 911

پورشه بعد از ۳ سال وقت گذاشتن برای ترمیم وسواسی قدیمی ترین پورشه ۹۱۱  حالا آماده ی نمایش این پیرمرد خوش چهره است. قطعا دوست داران این برند افسانه ای برای شنیدن داستان این مدل قدیمی اشتیاق دارند.

همزمان با مهندسی نیاکان مدل ۳۵۶ در سال ۱۹۶۴، پورشه تولید ۹۰۱ را شروع کرد منتهی چند هفته مانده به تولید نهایی، به دلیل مشکلات تبلیغاتی کمپانی مجبور به تغییر نام مدل شد و از پورشه ۹۰۱ به پورشه ۹۱۱ آن را تغییر داد. البته اولین نسل های ۹۰۱ تولید شده بودند اما با نام ۹۱۱ به فروش رفتند. در واقع مدلی که امروز به عنوان زیرخاکی قرار است به نمایش گذاشته شود از نسل همین ۹۰۱ های ابتدایی است قبل از اینکه مدل را به پورشه ۹۱۱ تغییر نام دهند.

قدیمی ترین پورشه 911 - کاربا پورشه 911

 

در سال ۲۰۱۴ پخش برنامه ای تلوزیونی از تلوزیون آلمان که روی پیدا کردن اتومبیل های با ارزش قدیمی تمرکز می کرد باعث پیدا شدن این مدل نایاب شد. پس از این اتفاق، تیم جستجو با موزه ی پورشه وارد مشاوره شده و به این نتیجه رسیدند که این مدل واقعا خودروی نادری است. کمپانی پورشه برای این مدل مبلغ قابل توجهی پرداخت کرد.

حالا پس از ۳ سال بازسازی و کار حرفه ای، این پیرمرد با صورت چروک به یک مرد جوانی شبیه شده است که با کمی تغییرات از روز اول خود هم خوش تیپ تر است.

کمپانی پورشه با استفاده از قطعات بدنه ، موتور، سیستم تعلیق، سیستم الکتریکی و اجزای داخلی مدل های پورشه ۹۱۱ دیگر برای تکمیل این مدل قدیمی استفاده کرد.

این پورشه ۹۱۱ با ظاهری جذاب و دیدنی قرار است ۸ آپریل ۲۰۱۸ در موزه ی پورشه مورد رونمایی قرار بگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *