,

تیون جدید نیسان GT-R با ۷۳۰ اسب بخار قدرت

تیون جدید نیسان GT-R با 730 اسب بخار قدرت - کاربا نیسان gt-r

این روزها در بازار اتومیبل پکیج های تیون مختلفی برای مدل نیسان GT-R وجود دارد اما کمپانی Wheelsandmore معتقد است هنوز برای تولید پکیج های جدید جا هست.

پس بدون معطلی با CrankZilla آشنا شوید که جدیدترین تیون این کمپانی ژاپنی است که می تواند با یکی از ۵ درجه قدرت های در نظر گرفته شده انتخاب شود و میزان توان خروجی از موتور توئین توربوی ۶ سیلندر را از ۵۶۲ اسب بخار و گشتاور را از ۶۳۷ نیوتن متر به اعداد بالاتری افزایش دهند. این مقایر برای درجه اول ۵۹۶ اسب بخار توان و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور، برای درجه ی دوم ۶۲۱  اسب بخار توان و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور و برای درجه سوم ۶۵۰ اسب بخار توان و ۸۳۰ نیوتن متر گشتاور است. درجه ی چهارم قدرت میزان توان خروجی از موتور را به ۶۹۰ اسب بخار و گشتاور را به ۸۵۰ نیوتن متر می رساند اما تمام این ارقام در مقابل درجه ی پنجم قامت خم می کنند؛ درجه ی پنجم میزان توان خروجی را به ۷۳۰ اسب بخار و گشتاور را به ۹۰۰ نیوتن متر می رساند. به گفته ی تیونر این پکیج، درجه ی پنجم با این قدرت بالا قادر است امنیت و کنترل بهتری برای نیسان GT-R تامین کند.

علاوه بر تمام این تغییرات که برای سیستم قدرت نیسان GT-R تنظیم شده است، یک سیستم تعلیق قابل تغییر نیز در این پکیج موجود است که می تواند ماشین را تا ۳۰ میلی متر بالا یا پایین ببرد و به زمین نزدیکتر کند. همچنین ترکیب رنگ برنز و مسی یکی دیگر از به روز رسانی های این پکیج است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *