,

تولید هایما S5 در ایران خودرو آغاز شد

هایما S5 در ایرانخودرو به تولید رسید - کاربا هایما s5

بیژن زاهدی فر، مدیرعامل ایران خودرو خراسان گفت: تقریبا ۲۵% از خودروهای suv ایران را ایران خودرو خراسان تولید میکند.این شرکت اهدافی ۵ساله تایین کرده که در حال حاضر ۳سال آن سپری شده است. یکی از محصولاتی که در این دوره معرفی شد هایما بود، هایما ۲۰۰۰ هایما ۱۸۰۰ توربو و هم اکنون هایما S5 به هدف های ایران خودرو خراسان اضافه شده است.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفت: همکاری ایران خودرو و‌ هایما از سال ۱۳۹۳ آغاز شده و در این زمان کوتاه دو طرف در ارائه محصول باکیفیت و متناسب با نیازهای مصرف کنندگان ایرانی حداکثر تلاش خود را انجام داده اند همچنین رشد اقتصادی ایران در سال هاي اخیر منجر به تغییر سلیقه مصرف کننده ایرانی و افزایش تمایل به خرید خودروهای SUV در کشور شده است. مطالعات انجام شده نشان می دهد میزان تقاضای خودروهای CUV  و SUV در ۹سال گذشته رشد ۵ برابری را تحربه کرده و این روند در ۷ماه گذشته از سال جاری، با رشد چشمگیری مواجه شده است. به همین علت خودروی هایما S5 پس از تولید هایما S7 در ایران به تولید انبوه رسید. و نتیجه ی این بازدهی، توسعه ی چشمگیر همکاری ایران خودرو و هایما برای ارائه ی محصولات با کیفیت عالی تر شده است.

نقطه عطف همکاری های هایما و ایران خودرو

ویلیام دانگ،مدیرعامل شرکت بین المللی خودرو هایما بیان کرد: هایما S5 یک خودرو SUV دارای شتاب بالا، موتور قوی و عملکرد پایدار است. این محصول ستاره محصولات شرکت هایما است که با خودروهای ژاپنی و‌کره ای برابری می کند.

مدیرعامل شرکت بین المللی خودرو هایما اظهار داشت: مراسم اغاز تولید انبوه این خودرو در ایران، نقطه عطف همکاری های هایما و ایران خودرو است و در آینده هایما به حضور قدرتمند خود در ایران ادامه خواهد داد و همکاری با شریک فوق العاده خود یعنی ایران خودرو را دنبال خواهد کرد.

چن گائوچائو معاون مدیرعامل شرکت خودروسازی هایما گفت: هایما S5 پس از انجام چند میلیون متر تست دوام، ده ها هزار تست ارتعاش، صدها هزار کیلومتر تست انطباق در جاده های کوهستانی و‌ بیابانی و تست های متعدد در چین ثابت کرده است که یک خودرو SUV با قابلیت اطمینان و پایداری بالاست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *