,

نیسان کیکس جایگزین جوک می شود

نیسان کیکس جایگزین جوک می شود - کاربا کیکس


نیسان
با رونمایی از کیکس در نمایشگاه لس آنجلس، این کراس اوور جدید را برای جایگزینی به جای جوک به ایالت متحده ی آمریکا برده است.
اگر تازگی ها به آمریکای جنوبی سفر کرده باشید حتما چهره ی کیکس برایتان آشنا به نظر می رسد؛ نسخه ی تولید شده برای بازار برزیل در ژانویه ی سال گذشته وارد بازار شد و نسخه ی حال حاضر که برای بازار آمریکا تولید شده است تقریبا شباهت زیادی به برادر پرتغال زبان خود دارد، حداقل زمانی که از بیرون به آن نگاه می کنید.
نیسان امید به اغوای خریداران جوانتر دارد به همین خاطر مشخصات قابل توجهی را در این مدل خواهید دید؛ مثلا یک صفحه نمایش ۷ اینچی که با هر ۲ سیستم Android Auto و Apple CarPlay قابل استفاده باشد از جمله ی این خصوصیات به شمار می رود. کسانی که مایلند تا از قابلیت های بیشتری برخوردار باشند می توانند مانیتوری برای دید اطراف و سیستم به روز رسانی شده ی صوتی که برای مدل های کوچکتر تولید شده است را نیز انتخاب کنند.
برای تامین قدرت این جوان از یک موتور تنفس طبیعی ۱.۶ لیتر ۴ سیلندر استفاده شده که ۱۲۵ اسب بخار توان خروجی و ۱۱۵ پوند گشتاور تولید می کند و تمام این خروجی ها توسط یک گیربکسCVT به چرخ های جلو فرستاده می شود؛ متاسفانه خبر بد این است که نسخه ی تمام چرخ متحرک تولید نمی شود.
قرار است در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ نیسان کیکس وارد شوروم ها شود و هنوز از قیمت های تعیین شده خبری نیست. باید اشاره کنیم به محض ورود به بازار خط تولید این مدل به ۳ دسته با نام های S، SV و SR تقسیم می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *