,

مزدا ۶ ۲۰۱۸ معرفی شد

مزدا 6 2018 معرفی شد - کاربا مزدا 6

مزدا از تازه ترین نسخه تولید شده مزدا ۶ در  نمایشگاه لس آنجلس پرده برداشت. این سدان پرچم دار کمپانی از سال ۲۰۱۲ دستخوش ۲ تغییر کلی شده است؛ آخرین آپدیت این مدل شامل استفاده از مواد خاص، تغییر در پیشرانه ی قدرت و جدیدترین تکنولوژی امنیت و کمک است.

توربوشارژر Skyactiv-G 2.5 لیتر که برای مزدا ۶ در نظر گرفته شده است با تغذیه از بنزین با اکتان ۹۴ (مانند بنزین سوپر) توان خروجی برابر با ۲۵۰ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۴۲۰ نیوتن متر ایجاد می کند که با یک جعبه دنده ی اتوماتیک ست می شود.

مزدا 6 2018 معرفی شد - کاربا مزدا 6

موتور ۲.۵ لیتری بنزینی همان موتوری است که در مدل سال ۲۰۱۷ نیز استفاده شده بود اما با این تفاوت که به آن یک سیستم غیرفعال سازی سیلندر اضافه شده است تا بتواند در شرایط خاص بهره وری از موتور را افزایش دهد؛ به علاوه گیربکس دستی ۶ سرعته نیز برای موتور ۲.۵ لیتری قابل انتخاب خواهد بود.

یکی از مشهودترین تغییرات تزئین داخل کابین مزدا ۶ با چوب ژاپنی است که به طراحی این مدل ارزش بیشتری داده است.

مزدا 6 2018 معرفی شد - کاربا مزدا 6

برای هرچه بهتر کار کردن راننده با سیستم کروز کنترل هوشمند، در این بخش نیز به روز رسانی هایی انجام شده است؛ این سیستم قادر است در ترافیک نیز به خوبی عمل کند و خودرو را متوقف کرده و با حرکت خودروی جلویی دوباره به حرکت در می آید؛ این در حالی است که در مدل های قبلی ماشین در یک محدوده ی سرعت فاصله ی خود را با خودروی مقابل حفظ می کرد و ایستادن و حرکت کردن ماشین همگی به راننده بستگی داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *