,

تولید محصولات جدید ام جی در سمنان

ام جی شریک ایرانی خود را عوض کرد - کاربا ام جی

به گزارش کاربا چندی پیش، شرکت مدیاموتورز در ایران خودروهای ام جی کمپانی سایک موتور چین را با تاخیر و بد قولی های بسیاری وارد ایران کرد و به فروش رساند. پس از این همکاری برای واردات این خودرو، کمپانی سایک موتور چین محصول ام جی ۳۶۰ خود را قرار بود به عنوان اولین خودروی این کمپانی با همکاری شرکت پارس موتور در تبریز، تولید و در بهمن سال ۹۵ به بازار ایران عرضه کند. اما تولید این خودرو همانند واردات خودروهای دیگر این کمپانی به داخل کشور با بد قولی و تاخیر هایی همراه شد.

از سوی دیگر همزمان با این بدقولی ها خبرهای تایید نشده ای راجب اینکه سایک موتور به دنبال تغییر شریک خود در ایران است به گوش می رسید که بالاخره پس از پنج ماه این خبر تایید شد که این کمپانی با خودرو سازی فردا سمنان به توافق رسیده است.

شرکت خودروسازی فردا، با سرمایه گذاری خانواده گرامی، فروردین ماه سال جاری در سمنان کار خود را آغاز کرد و در ابتدا قرار بود به تولید سمند بپردازد. پس از اینکه ام جی نتوانست با پارس موتور تبریز به تولید ادامه دهد، در سمنان با شرکت خودروسازی فردا به مذاکرات پرداخت و از سال ۹۸ روند تولید مشترک آنها آغاز خواهد شد.

خودروسازی فردا، تا سال ۹۸ نسبت به تولید سمند به ایران خودرو متعهد است و پس از آن محصولات دو رگه چینی- انگلیسی ام جی به خطوط تولیدش خواهند رفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *