,

برابوس ۹۰۰ جدید، بمب قدرت

مرسدس بنز برابوس 900 جدید، بمب قدرت - کاربا برابوس 900

کمپانی مرسدس بنز جدیدترین مدل میباخ سری  S-Class خود را با موتور توئین توربوی ۱۲ سیلندر از AMG S65 به روز رسانی کرد. البته برای افراد مشکل پسند برابوس گزینه ی  مناسب تری است؛ چرا که مرسدس بنز سری S تیون شده یا برابوس ۹۰۰ توانی برابر با ۸۸۸ اسب بخار آزاد می کند.

مرسدس بنز برابوس 900 جدید، بمب قدرت - کاربا برابوس 900

برای رسیدن به این میزان از توان، برابوس موتور ۶ لیتر این مدل را به ۶.۳ لیتر ارتقا داده و یک توربوشارژ جدید، میل لنگ، پیستون های به روز شده و سیستم اگزوز جدید روی برابوس ۹۰۰ نصب کرده است. برای بهبود عملکرد موتور، یک مجموعه کامل از ارتقاء بصری و آئرودینامیک و همچنین رنگ بندی داخلی سفارشی به سلیقه ی خریدار ارائه می شود.

باید اشاره کنیم که صفر تا ۱۰۰ برابوس ۹۰۰ برابر با ۳.۷ ثانیه و سقف سرعت آن ۳۴۹ کیلومتر در ساعت است که برای خودرویی با وزن حدود ۳ تن عدد بسیار خوبی است.

در صورتی که کنترل چنین قدرتی برای راننده مشکل به نظر برسد، این امکان وجود دارد که از موتور کوچک تری استفاده شود. برابوس برای مدل های S600  و AMG S65 با توجه به معماری مشابه آنها نیز پکیجی ارائه می دهد، مثلا توان S560 به ۶۵۰ اسب بخار و  توان AMG S63  به ۶۹۱ اسب بخار خواهد رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *