,

تویوتا هایلوکس ۲۰۱۸ دستخوش فیس لیفت

تویوتا هایلوکس 2018 دستخوش فیس لیفت - کاربا تویوتا هایلوکس 2018

عکس هایی که از فیس لیفت تویوتا هایلوکس ۲۰۱۸ منتشر شده است به وضوح نمایانگر طراحی جدید جلو و پشت این خودروی آفرودی جذاب است که نام آن را Rocco گذاشته اند.

از رو به رو که به تویوتا هایلوکس ۲۰۱۸ نگاه کنید شاید کمی شباهت بین آن و تاکومای بازار آمریکای شمالی حس کنید. برای این فیس لیفت از روبه رو چراغ های مه شکن جدید و چراغ ها ی daylight در نظر گرفته شده است که چراغ های daylight از مدل حال حاضر هایلوکس به ارث رسیده است.

تویوتا هایلوکس 2018 دستخوش فیس لیفت - کاربا تویوتا هایلوکس 2018

تغییرات داخل کابین تویوتا هایلوکس ۲۰۱۸ به جزئیات داشبورد و ابزار گیج ها محدود می شود؛ ولی موتور و خصوصیات امنیتی همچنان دست نخورده باقی مانده اند؛ در مورد پیشرانه های قدرت این خودرو چنین باید بگوییم:

  • موتور ۲.۸ لیتری دیزلی با ۱۷۴ اسب بخار توان خروجی و ۴۵۰ نیوتن متر گشتاور برای گیربکس ۶ سرعته ی اتوماتیک و ۴۲۰ نیوتن برای گیربکس ۶ سرعته ی دستی .
  • موتور ۲.۴ لیتری دیزلی با ۱۴۷ اسب بخار توان و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور برای گیربکس ۶ سرعته ی اتوماتیک یا دستی در کنار دیفرانسیل ۴ چرخ متحرک و ۳۴۳ نیوتن متر گشتاور برای گیربکس ۶ سرعته ی دستی در کنار دیفرانسیل ۲ چرخ متحرک .
  • موتور ۲.۷ لیتری بنزینی با ۱۶۳ اسب بخار توان خروجی و ۲۴۵ نیوتن متر به همراه گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک یا ۵ سرعته ی دستی.

برای تکمیل تر شدن ظاهر این مرد قوی از یک سپر خاکستری برای پشت، رینگ های ۱۸ اینچی آلیاژی، نشان روکو، جلوپنجره ی مشکی براق، تزئین داخل کابین با روکش های متالیک مشکی و گلگیرهای مشکی استفاده شده است.

چندی پیش تویوتا در پی این بود که فناوری ترمز اضطراری هوشمند را به همراه قابلیت تشخیص عابران پیاده در مدل های جدیدش اجرا کند و به تازگی به این هدف نزدیک شده و برای مدل پرادو لندکروزر ۲۰۱۸ از آن استفاده شده است. البته عکس های منتشر شده از تویوتا هایلوکس ۲۰۱۸ گویای این است که برای هایلوکس هنوز این فناوری فعال نشده است. فورد نیز قرار است با معرفی PXII Ranger در سال ۲۰۱۸ استفاده از این فناوری برای مدل هایش رونمایی کند.

تویوتا هایلوکس 2018 دستخوش فیس لیفت - کاربا تویوتا هایلوکس 2018

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *