,

بوگاتی شیرون شماره ۱ با رنگ آمیزی ماشین بتمن ۱۹۶۶

بوگاتی شیرون شماره 1 با رنگ آمیزی ماشین بتمن 1966 - کاربا بوگاتی شیرون

یک بوگاتی شیرون سفارشی دیگر در راه رسیدن به خانه است. به نظر می رسد فردی که آن را سفارش داده است باید طرفدار ۲ آتیشه ی تیون George Barris روی بتموبیل ۱۹۶۶ باشد؛ شاید روکش های قرمز که با بدنه ی زیبای آن تضاد زیبایی ایجاد کرده گویای این مطلب باشد.

این مدل که اولین مدل سفارشی برای امریکا است، با برچسب “شماره ی ۱” قرار است در حراج RMSothebys نیویورک به قیمت ۳.۵ الی ۴ میلیون دلار برای فروش قرار داده شود.

بوگاتی شیرون شماره 1 با رنگ آمیزی ماشین بتمن 1966 - کاربا بوگاتی شیرون

جالب است بدانید از زمانی که این بوگاتی شیرون در شهر مولشایم فرانسه به صورت کامل مونتاژ شد تا به حال فقط ۴۵۰ کیلومتر راه رفته است و هنوز برای رانندگی در جاده های امریکا اجازه دریافت نکرده است.

بدنه ی مشکی با تکه هایی از رنگ قرمز آتشین همان مدلی است که با خروجش از پارکینگ منزل صاحبش، او را بسیار خوشحال خواهد کرد چرا که این ظاهر زیبا در کنار ۱۵۰۰ اسب بخار توان خروجی و ۱۶۰۰ نیوتن متر گشتاور ترکیبی جذاب را در اختیارش خواهد گذاشت.

به همراه این ابر ماشین جذاب، اکسسوری هایی مثل مدل ۱:۸ همین خودرو، جعبه ی چرمی بوگاتی که سوییچ یدک در آن قرار می گیرد، سوییچ سرعت، فلش درایو بوگاتی، کاور ماشین، شارژر فندکی و دفترچه ی راهنما نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

حالا از شما سوالی می پرسیم، با تمام این تفاسیر، اگر تا حالا بوگاتی شیرون را دوست نداشتید، آیا هنوز همین حس را دارید؟

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *