,

شورولت کوروت ZR1 2019، قوی ترین کوروت تولید شده

شورولت کوروت ZR1 2019 - کاربا شورولت کوروت zr1

شورولت به تازگی خبر از قوی ترین و سریع ترین مدل کوروت تولیدی با نام ۲۰۱۹ ZR1 داد. سوپرشارژر ۸ سیلندر LT5  که برای شورولت کوروت ZR1 در نظر گرفته شده است، ترکیبی شامل توانی برابر با ۷۵۵ اسب بخار و ۹۶۹ نیوتن متر گشتاور را برای آن ایجاد می کند که ضمانت کننده ی قدرت ماورایی آن خواهد بود.

به علاوه یک سیستم اینترکولر و سوپرشارژر به همراه سیستم انژکتور سوخت رسانی دوگانه نصب شده روی شورولت کوروت ZR1، تفاوت فاحشی را بین  مدل های ZR1  نسل قبل، Z06  و ZR1  نسل جدید ایجاد می کند. همچنین دماغه ی به روز شده، درب موتوری که بین اینترکولر و ورودی های هوا راه ارتباطی ایجاد می کند و ۱۳ عدد تبدیل کننده گرما نیز از جمله به روز رسانی های انجام شده ی شورولت محسوب می شود.

شورولت کوروت ZR1 2019 - کاربا شورولت کوروت zr1

در مورد شتاب و سرعت ZR1 ، یک پک آئرودینامیک Low Wing در نظر گرفته شده است که سقف سرعتی برابر با ۳۳۷ کیلومتر در ساعت ایجاد می کند؛ به علاوه پکیج دیگری با نام High Wing  نیز به صورت آپشنال وجود دارد که با دارا بودن از یک اسپویلر تغییر پذیر چیزی برابر با ۴۳۰ کیلوگرم نیروی داون فورس ایجاد می کند و همین نیرو بالاترین شتاب و سرعت را نتیجه می دهد.

شورولت کوروت ZR1 2019 - کاربا شورولت کوروت zr1

یکی از جذابیت های شورولت کوروت ZR1، پکیج نارنجی Sebring  است که با کلیپرهای ترمز نارنجی رنگ، خطوط نارنجی روی رکاب های جانبی، کمربندهای ایمنی نارنجی رنگ، تودوزی های نارنجی روی روکش های صندلی و روکش آلومینیوم برنز داخل کابین همگی زیبایی خاصی را جلوه می دهند.

فروش این مدل بهار سال ۲۰۱۸ انجام خواهد شد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *