,

اینفینیتی QX80 فیس لیفت جدیدش را به رخ می کشد

اینفینیتی QX80 فیس لیفت - کاربا اینفینیتی qx80

کمپانی اینفینیتی نیم نگاه جدیدی از مدل QX80 2018 خود قبل از رونمایی آن در نمایشگاه بین المللی دبی منتشر کرد. اینفینیتی QX80 که توسط کانسپت  QX80 Monograph معرفی شده بود، نسبت به آن تغییراتی داشته است، مثلا جلوپنجره ی جدید، چراغ های جلوی جدید، ورودی های هوای منظم و ورودی های هوای سپر جلو از جمله این تغییرات هستند.

در پشت ماشین نیز چراغ های پشت و سپر نیز دستخوش تغییرات مثبتی شده اند؛ از طرفی باید اشاره کنیم که برای این مدل رینگ های ۲۰ اینچی به صورت استاندارد در نظر گرفته شده اما رینگ های ۲۲ اینچی نیز به عنوان آپشن وجود دارد.

اینفینیتی QX80 فیس لیفت - کاربا اینفینیتی qx80

متاسفانه طراحی داخلی تغییر زیادی نسبت به مدل نیسان آرمادا ندارد اما طراحی جدید چوبی، طراحی جدید جای فنجان ها و پنل جدید ابزار سرگرمی خصوصیات شمای داخلی کابین را شامل می شود. علاوه بر این عایق اضافی، زیر پایی های مشکی رنگ و سیستم سرگرمی برای صندلی های عقب نیز برای اینفینیتی QX80 در نظر گرفته شده است.

گزارش ها نشان می دهد موتور ۵.۶ لیتر ۸ سیلندر توانی برابر با ۴۰۰ اسب بخار و ۵۶۰ نیتون متر گشتاور برای اینفینیتی QX80 در نظر گرفته شده و تمام این قدرت نهایتا به یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک و سیستم ۴ چرخ متحرک آن می رسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *