,

بنزین وارداتی دیگر به کشور نمیاید

واردات بنزین - کاربا بنزین

محمدرضا موسوی‌خواه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به منظور سوخت رسانی مناسب در ایام سرد سال گفت: صادرات گازوئیل و بنزین از مهر متوقف شده و تمام تولید سوخت مایع کشور برای ذخیره سازی صرف خواهد شد.

ذخیره سازی بنزین برای ایام نوروز

به گزارش کاربا از تسنیم، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در نشستی با اعضای هیئت مدیره ستاد و مدیران مناطق گفت: ذخیره سازی بنزین برای ایام نوروز نیز با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم با معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش در دست اقدام است، در حال حاضر پالایشگاه ستاره خلیج فارس روزانه بالای ۱۰ میلیون لیتر بنزین تحویل می دهد که به زودی به ۱۲ میلیون لیتر خواهد رسید که به امید خدا از اول اسفند واردات بنزین قطع خواهد شد و به یک موجودی بسیار خوب خواهیم رسید.

حذف کالابرگ تا آخر سال

او افزود: از آبان امسال طرح جدیدی به شکل آزمایشی در استان قم برای عرضه ی نفت سفید اجرا شد که موجب حذف شدن کالابرگ خواهد شد و از طریق شبکه بانکی و در تمام فروشندگی ها با استفاده از کد پستی و کدملی میتوان نفت سفید را سفارش داد. و اگر این طرح نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد، در دیگر مناطق کشور نیز اجرایی خواهد شد و تا آخر امسال حذف کالا برگ را در دستور کار خواهیم داشت.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *