,

ده خودروی مورد اعتماد سال ۲۰۱۷

10 خودروی مورد اعتماد سال 2017 - کاربا

همانطور که میدانید همه پرسی های Consumer Reports یکی از بهترین راهنماها برای شناخت بهتر انواع خودروهاست. آخرین همه پرسی انجام شده از بین ۶۴۰۰۰۰ دستگاه خودرو انجام شده است که از بین آنها ۱۰ برند برتر انتخاب شده اند. در بین تمامی این اسامی تویوتا و لکسوس پرچم دار لیست هستند و در بین بقیه ی خودروها، عده ای به آخر دوران طلایی عمر خود رسیده اند. ۱۰ خودروی مورد اعتماد سال ۲۰۱۷شامل مدل های زیر می شود:

۱۰)کیا نیرو

کیا نیرو - کاربا

نیرو در مقام دهم لیست جای گرفته است؛ مهمترین دلیل حضور نیرو در این لیست میزان به صرفه ی مصرف سوخت برای یک شاسی بلند است که از بارزترین خصوصیات این مرد فروتن است.

۹)تویوتا ۸۶/سوبارو BRZ

تویوتا 86/سوبارو BRZ - کاربا

از لذت بخش ترین رانندگی ها باید به رانندگی با دوقلو های تویوتا و سوبارو اشاره کنیم که علاوه بر قیمت مناسب، بسیار قابل اعتماد هم هستند و در مقام نهم جای گرفتند.

۸)لکسوس ES

لکسوس ES - کاربا

اولین لکسوس لیست مدل ES است که یکی از قابل اعتماد ترین سدان های ژاپنی است هرچند شاید کمی خسته کننده به نظر برسد ولی به عقیده ی کانسیومر ریپورتز نسخه ی هیبرید لیاقت مقام ۸ این لیست را دارد.

۷)لکسوس GS

لکسوس GS - کاربا

برخلاف مدل ES، مدل GS علاوه بر تعادل بیشتر، رانندگی هیجان انگیزتری دارد. همچنین تنوع موتوری برای GS هر کسی را راضی نگه می دارد، انتخاب ها شامل موتور هیبرید تا موتور ۸ سیلندر که در مدل GS F نیز به کار رفته است مقام ۷ برای این سدان ساده جایگاه منصفانه ای است.

۶)آئودی Q3

آئودی Q3 - کاربا

تنها اروپایی حاضر در لیست ۱۰ خودروی قابل اعتماد آئودی Q3 است که یکی از بهترین تجربه های رانندگی را فقط با آن خواهید داشت، به علاوه کابین ساکت، رانندگی راحت و برخورداری از خصوصیت کنترل آسان از مشخصات ششمین مقام دار لیست است.

۵)تویوتا  RAV4

تویوتا  RAV4 - کاربا

تویوتا RAV4 برای سالها مورد اعتماد بودن خود را ثابت کرده است. این مرد خوش قد و قامت در ۲ نسخه ی بنزینی و هیبریدی ارائه می شود که با دارا بودن از رانندگی لطیف و امن، قلب لیست را به خود اختصاص داده است.

۴)لکسوس  IS

لکسوس  IS - کاربا

مثل اینکه امسال برداران لکسوس خانواده ی ژاپنی خودشان را سربلند کرده اند. مدل IS یک سدان کامپکت بی دردسر است که همان خصوصیات کیفیتی برادارن خودش را به ارث برده است.

۳)تویوتا پریوس V

تویوتا پریوس V - کاربا

سال ۲۰۱۸ آخرین سالی خواهد بود که این جوان سن و سال دار تویوتا تولید خواهد شد که نسخه MPV نسل قبل تویوتا پریوس است. جالب است همان شکل عجیب و غریب بدنه این مدل را نسبت به پریوس جدید کاربردی تر می کند.

۲)تویوتا پریوس C

تویوتا پریوس C - کاربا

مانند برادر عزیزش مدل V، مدل C نیز آخرین بهار عمر خود را می گذراند. شاید بتوانیم بگوییم در بین خانواده ی پریوس، یکی از مدل هایی است که به راحتی قابل خرید است.

۱)اینفینیتی Q70

اینفینیتی Q70 - کاربا

کیفیت بالای طراحی داخلی، کنترل پذیری سریع و حضور موتورهای سرزنده دلایلی است که اینفینیتی را به یکی انتخاب منحصربه فرد تبدیل می کند و آن را روی تخت پادشاهی مقام اول لیست مورد اعتماد ترین ماشین ها جای داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *