,

مرسدس بنز ماشین جدید بتمن شد

مرسدس بنز ماشین جدید بتمن شد - کاربا

دیگر خبری از لامبورگینی نیست اما بروس وین سواری بهتری برای پنهان کردن در غار تاریک تنهایی خود پیدا کرده است!
به گفته ی مرسدس بنز، شراکت جدید آنها با گروه ” Justice League” که نام جدیدترین فیلم کمپانی براداران وارنر است، قرار است ماشین ابر قهرمان این فیلم از کمپانی مرسدس باشد و مرسدس AMG گرن توریزمو ویژن به عنوان سواری روزانه ی بروس وین در فیلم به نمایش گذاشته شود. صندلی های مسابقه ای و داشبورد منحصربه فرد این مدل یکی از چشم گیر ترین بخش های این ماشین برای انتخاب آن است. البته جا دارد اشاره کنیم، مدل استفاده شده در فیلم باید نسبت به کانسپت اصلی کمی بزرگتر ساخته می شد تا بن افلک بازیگر خوش هیکل هالیوودی و بازیگر نقش بتمن بتواند با قد ۱۹۴ سانتی متر خود در آن به راحتی جا شود!

مرسدس بنز ماشین جدید بتمن شد - کاربا

Gordon Wagener طراح اصلی این پروژه در این مورد اشاره کرده است: “به عنوان یک طراح باید خیالباف باشید و معمولا این خیال ها توسط عوامل فیلم تحت تاثیر قرار می گیرد. خوشحالم که این بار ما انتخاب شدیم و گرن توریزموی ما به عنوان خودروی یک ابرقهرمان انتخاب شده است. ابعاد افراطی، خطوط حساس و هوش مصنوعی با تکنولوژی به روز به کار رفته در این مدل دست به دست هم داده اند تا اتومبیل بروس وین همانی باشد که نفس را در سینه حبس می کند! “.
از دیگر مدل های مرسدس بنز که در این فیلم استفاده شده است باید اشاره کنیم به E کلاس کانورتیبل که برای نقش Wonder Woman تهیه شده بود و G کلاس ۴×۴ Squared که هنوز در فیلم ظاهر نشده است.
“Justice League ” قرار است در ۱۷ نوامبر اکران شود و آخرین تدوین های آن در همین روزها به پایان می رسد. مرسدس حتی یک پیام بازرگانی ۳۰ ثانیه ای در مورد مدل AMG گرن توریزمو ویژن منتشر کرده است که نمایی از داخل کابین و تمام شکوه این افسانه را به نمایش گذاشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *