,

کانسپت سانتافه اسپرت در SEMA رونمایی خواهد شد

کانسپت سانتافه اسپرت در SEMA رونمایی خواهد شد - کاربا سانتافه

وقتی در مورد یک اتومبیل آف رود قلدر فکر می کنید قطعا سانتافه اولین گزینه ای نیست که به ذهنتان می رسد اما کانسپ اسپرت سانتافه ۲۰۱۷ همان مدلی است که هیوندای امید دارد با معرفی آن در SEMA این طرز فکر را تغییر دهد.

کمپانی اعلام کرده است این مدعی قهرمانی بهترین آفرود، با طراحی که نصیبش شده است می تواند هر شرایطی با هر وضعیتی را تحمل کند. صرفه نظر از حضور کیت بلند پروازانه، بدنه ی خاص و چند ویژگی در زمینه ی نور که باعث شده تبدیل به مدلی سراسر ویژگی شود.

یک سیستم تعلیق کویلوور کینگ به همراه یک مخزن شوک داخلی ۲.۵ اینچی برای این مدل در نظر گرفته شده است، همچنین تایرهای آفرود MTZ ، پروژکتورهای HID ، یک اینترکولر، کمپرسور، ورودی AEM، صفحه اسکید، وینچ شرکت Warn، اگزوز Magnaflow و تعدادی دیگر از متعلقات این مدل جدید دست به دست داده اند تا بهترین آفرود را به نمایش بگذارند.

البته هیوندای هنوز در مورد پیشرانه ی قدرت سانتافه اطلاعاتی منتشر نکرده است اما با تمام به روز رسانی هایی که برای آن اتفاق افتاده انتظار داریم از همه بابت قدرت آتشین خود را به نمایش بگذارد. برای داخل کابین از پوشش چرم و سیستم صوتی Kicker  استفاده شده است؛ البته برای درک بهتر این پوشش چرم باید تا رونمایی کامل آن صبر کنیم.

Nic Ashby عضو گروه بازرگانی نوشابه ی انرژی زای Rockstar که یکی از بزرگترین اسپانسرهای این مدل جدید است، در مورد آن گفته است:” این کانسپت تولید شده تا تمام آرزوی شما را برای داشتن یک آفرود بی نقص به حقیقت تبدیل کند! بهره مندی از پلت فرم سانتافه اسپرت و پیشرانه ی قدرت منحصر به فرد آن باعث خواهد شد تا تمام محدودیت های جدید برای تسخیر چالش ها از بین بروند”.

باید اشاره کنیم رونمایی رسمی سانتافه اسپرت در نمایشگاه SEMA انجام خواهد شد و جای دارد ذکر کنیم که این کانسپت تنها کانسپتی نخواهد بود که امسال از هیوندای خواهید دید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *