,

تویوتا Tj Cruiser با ظاهری عجیب معرفی شد

تویوتا Tj Cruiser - کاربا تویوتا tj cruiser

کمپانی تویوتا به تازگی از مدل جدید Tj Cruiser خود تصاویر جدیدی به اشتراک گذاشت که فرمتی شبیه به ون اما با روح شاسی بلند دارد. تویوتا می گوید که اختصار Tj تمرکز بر روی “جعبه ابزار”  و “لذت” از بازدید از مکان های مختلف را با ماشین بیان می کند. برای هرچه جادارتر بودن تویوتا Tj Cruiser از طراحی مستطیل شکلی بهره گرفته شده است؛ حتی قابلیت جمع شوندگی صندلی کمک راننده و صندلی های عقب این امکان را فراهم می کند که فضای بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد و بتوانید برای جابه جایی اجسام دیگر نیز از آن استفاده کنید. به علاوه صندلی های عقب نیز با پوششی تولید شده اند که در صورت قرار گرفتن اشیاء بزرگ روی آنها محکم در جای خود فیکس باشند.

تویوتا Tj Cruiser - کاربا تویوتا tj cruiser

از طرفی حضور دربهای برزگ تویوتا Tj Cruiser این امکان را فراهم می کند که به فضای پشت و صندلی ها دسترسی بهتری داشته باشید و بالا بودن صندوق عقب و جادار بودن آن کمک می کند که هر وسیله ای که بخواهید حتی یک دوچرخه را در آن قرار دهید. جالب است بدانید روی سطح کاپوت، سقف و گلگیرها با موادی پوشیده شده است که این سطوح از هرگونه کثیفی یا صدمه ای در امان می مانند.

تویوتا Tj Cruiser قرار است با پلت فرم TNGA در جوار یک موتور ۲ لیتر هیبریدی قدرت نمایی کند. برای سیستم رانندگی نیز دیفرانسل جلو و تمام چرخ متحرک توسط خود خریدار انتخاب می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *