,

ارزانترین ماشین ها از نظر تعمیر و نگهداری

ارزانترین ماشین ها از نظر تعمیر و نگهداری - کاربا

یکی از مهمترین مزیت های خرید یک اتومبیل جدید به جای اتومبیل دست دوم، استفاده کردن از گارانتی آن است! همین گارانتی باعث آرامش ذهنی فرد می شود چرا که با هر اتفاق کوچکی به راحتی می تواند از سرویس های در نظر گرفته شده استفاده کند. حالا اگر قصد داشته باشید یک ماشین جدید بخرید، چه تازه باشد چه دست دوم، حتما قیمت پایین یکی از نکات جذب آن خواهد بود؛ قطعا همه ماشینی را دوست دارند که هم ارزان باشد و هم تعمیر کردن آن ارزان تمام شود. طبق بررسی های سایت RepairPal.com تویوتا کرولا ارزانترین ماشینی است که تعمیر آن هم ارزان تمام می شود؛ نقطه ی مقابل این مدل پورشه کایمن اسپرت کوپه است که گرانترین هزینه های تعمیر را دارد. در میان مدل های مینی ون نیز هوندا اودیسه ارزانترین و کیا سدونا گرانترین محسوب می شوند. لیستی که در مطلب زیر برای شما تهیه شده است ۱۰ خودرو که در کلاس خود از نظر نگهداری و تعمیر ارزان ترین هستند.

۱)تویوتا کرولا با ۳۴۱ دلار هزینه در سال

تویوتا کرولا - کاربا
این مدل علاوه بر اینکه به شما این اطمینان را می دهد که رانندگی امنی خواهید داشت، کم هزینه ترین ماشین کل عمرتان خواهد بود

۲)هوندا آکورد با ۳۵۱ دلار هزینه در سال

هوندا آکورد - کاربا
مدلی جادار با قابلیت های بالا که گزینه ی مناسبی برای خودروهای خانوادگی است و از هر نظر، چه نگهداری چه تعمیر جزو کم هزینه ترین مدل ها حساب می شود.

۳)تویوتا اولون با ۳۸۸ دلار هزینه در سال

تویوتا اولون - کاربا
نسخه ی XL شده ی تویوتا کمری نیز علاوه بر ظاهر لوکس، هزینه های بسیار کمی در سال برای شما خواهد داشت.

۴)فورد موستانگ با ۴۵۴ دلار هزینه در سال

فورد موستانگ - کاربا
این اسب دوست داشتنی یکی از مدل های اسپرتی است که پایین ترین هزینه های نگهداری و تعمیر را دارد؛ حداقل در بین هم رده های خود که شامل فراری و لامبورگینی می شوند.

۵)هوندا CR-V با ۳۸۵ دلار هزینه در سال

هوندا CR-V - کاربا
این شاسی بلند خوش فروش نیز بعد از برادرش هوندا آکورد، یکی دیگر از مدل های کم هزینه ای است که از خاندان هوندا زاده شده است.

۶)نیسان پثفایندر با ۴۰۶ دلار هزینه در سال

نیسان پثفایندر - کاربا
با اینکه این شاسی بلند قوی جثه جزو پرفروش های سگمنت خود محسوب نمی شود اما از نظر هزینه های نگهداری و تعمیر در رده ی خوبی قرار دارد.

۷)هوندا اودیسه با ۴۰۳ دلار هزینه در سال

هوندا اودیسه - کاربا
با اینکه تمامی مینی ون ها هزینه های تعمیر و نگهداری پایینی دارند ولی اودیسه در یک رقابت کم رقیب این رده را از آن خود کرد.

۸)تویوتا تاکوما با ۳۹۸ دلار هزینه در سال

تویوتا تاکوما - کاربا
هزینه هایی که برای یک پیک آپ پرداخت می شود کاملا بستگی به اندازه ی آن دارد و مسلما با کوچکتر شدن سایز میزان این هزینه ها به حداقل می رسد؛ در این بین تاکوما با سایز نسبتا چشم گیرش در لیست جا خوش کرده است.

۹)فورد F-150 با ۴۸۲ دلار هزینه در سال

فورد F-150 - کاربا
با در نظر مجموعه ی گسترده ای از تنظیمات و موتورها، F-150 گروه کوچکی از پیک آپ های سایز بزرگ را رهبری می کند و هزینه های کمتری را شامل می شود.

۱۰)نیسان تایتان XD با ۴۶۳ دلار هزینه در سال

نیسان تایتان - کاربا
تایتان که به تازگی معرفی شده است در بین پیک آپ های قوی اندام از کم هزینه ترین ها محسوب می شود.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *