,

ب ام‌ و سری ۸ گرن کوپ تولید می شود

ب ام‌ و سری 8 گرن کوپ تولید می شود - کاربا سری 8

دوست داران برند ب ام و به خوبی میدانند که سری ۸ این کمپانی در ۲ نسخه ی کوپه و کروک تولید می شود ولی خبرهای جدید حاکی از این است که سومین پوشش این سری نیز قرار است با ۴ درب به تولید برسد!
این خبر از بلاگ کمپانی ب ام و نشات گرفته است که به تازگی اعلام کرده است نسخه ی گرن کوپ این مدل در راه است.
این مدل به احتمال بسیار زیاد جایگزینی برای مدل گرن کوپ سری ۶ باشد؛ البته قطعا گرن کوپ سری ۸ لوکس تر و گرانتر و قوی تر خواهد بود!
آنطور که به نظر می رسد قرار است این سری جدید در بهار ۲۰۱۹ به خط تولید برسد آنهم با مدل ۸۴۰i که از یک توربوشارژ ۳ لیتری ۶ خطه ی مستقیم برخوردار خواهد بود؛ یک مدل دیگر با نام ۸۵۰i مجهز به یک توربو شارژ ۴.۴ لیتر ۸ سیلندر نیز از دیگر مدل های ابتدایی خواهد بود.
شایعه ی دیگری نیز وجود دارد که ب ام و قرار است یک ورژن M از سری ۸ گرن کوپ نیز تولید کند؛ این مدل قرار است با نام xDrive M860i و به همراه همان موتور ۱۲ سیلندر که در مدل M760Li به کار رفته است به میدان بیاید؛ به علاوه یک نسخه ی هیبریدی نیز برای انتخاب وجود خواهد داشت.
جالب است بدانید این سری، مثال شفافی برای ترکیب بندی های CLAR ب ام و است؛ البته قطعا شاسی این سری از فاصله ی محوری خاص تری برخوردار خواهد بود و کمی از تزئینات فیبر کربنی سری ۷ نیز به ارث خواهد برد.
آنطور که به نظر می رسد قیمت گرن کوپ سری ۸ چیزی بالاتر از ۸۱۴۰۰ دلار باشد!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *