,

کانسپت i Vision Dynamics خودروی الکتریکی ب ام و

کانسپت i Vision Dynamics خودروی الکتریکی ب ام و - کاربا ب ام و

اگر فراموش نکرده باشید، سال گذشته کمپانی ب ام و کانسپت های Next 100 را معرفی کرد و امسال با دید بازتری وارد فرانکفورت شد و با معرفی کانسپت جدیدش استارت تولیدات انبوه الکتریکی اش را زد.
این کانسپت که i Vision Dynamics نام گرفته است، تعبیر نزدیکی از جدیدترین برنامه ی ب ام و برای ساخت خودروهای تمام الکتریکی است که مابین مدل های i8 و i3 نیز همخوانی ایجاد خواهد کرد.

کانسپت i Vision Dynamics خودروی الکتریکی ب ام و - کاربا ب ام و
گروه طراحی ب ام و در مورد این کانسپت جدید اشاره کرده است : ” این مدلها انقلابی در طراحی های مدل های شهری و اسپرت ایجاد خواهند کرد! حالا i Vision Dynamics مدلی است که تمام اهداف ب ام و را با روح خودروی الکتریکی پیوند می زند و نتیجه ای مسرت بخش دارد: پویایی و ظرافت!”.
اگر بخواهیم در مورد ظاهر این کانسپت بگوییم باید اشاره کنیم که همان فاصله ی محوری بلند که یکی از خصوصیات مهم ژنتیکی این برند است به همراه سقف مورب و خطوط منحنی کناره ها در این جوان دیده می شود. پنجره ی مشبک کناره ی بدنه نیز برای هرچه تمام تر کردن زیبایی بدنه در نظر گرفته شده است.

ب ام و ادعا کرده است که i Vision با یک بار شارژ می تواند ۶۰۰ کیلومتر مسافت طی کند و سقف سرعتی برابر با ۱۹۴ کیلومتر در ساعت دارد و صفر تا ۱۰۰ را در ۴ ثانیه پر می کند!
تا سال ۲۰۲۵ قرار است تعداد چشم گیری خودروی الکتریکی پاک از ب ام و تولید شود که i Vision Dynamics قطعا یکی از آنها خواهد بود!

کانسپت i Vision Dynamics خودروی الکتریکی ب ام و - کاربا ب ام و

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *