,

آخرین سامورایی، نسخه نهایی تویوتا اف جی کروزر

نسخه نهایی تویوتا اف جی کروزر - کاربا تویوتا اف جی

با اینکه در ماه آگوست سال ۲۰۱۶ تولید تویوتا اف جی کروزر قطع شد اما خبر خوشحال کننده این است که کمپانی قرار است برای خداحافظی با این مدل افسانه ای نسخه ی نهایی از آن تولید کنند.
البته تویوتا هنوز در مورد جزئیات این تصمیم اطلاعات زیادی فاش نکرده است اما به رسمیت اعلام کرده است که ۲۰۰ دستگاه از آن تولید خواهد شد و تا آخر اکتبر برای فروش در بازار ژاپن قرار داده خواهد شد. چیزی که با اطمینان می توانیم بگوییم رنگ بژ بدنه و کابین است.نسخه نهایی تویوتا اف جی کروزر - کاربا تویوتا اف جی
آنطور که به نظر می رسد، رینگ های ۲۰ اینچی آلومینیومی و رکاب های کنار درب ها به گونه ای طراحی شده اند که حس می کنید با خودروی مدرنی روبه رو هستید. در واقع شما با یک تویوتا اف جی کروزر روبه رو خواهید شد که با ظاهری تر و تازه، همان حس نوستالژیک را به شما بدهد.
قیمت تعیین شده برای این مدل از ۳۱۵۱۰ دلار شروع خواهد شد. برای سیستم چرخ ها از سیستم تمام چرخ متحرک استفاده شده است و یک موتور ۴ لیتر ۶ سیلندر در جوار یک گیربکس ۵ سرعته ی اتوماتیک Super ECT این چرخ ها را به حرکت درمی آورد.

نسخه هایی که در ژاپن به فروش می روند به موتور تنفس طبیعی مجهز اند و توان خروجی برابر با ۲۷۶ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۳۸۰ نیوتن متر آزاد می کنند. حتما مایلید بدانید این جنتلمن چه مقدار مصرف سوخت دارد؟ هر لیتر بنزین طی ۸ کیلومتر رانندگی می سوزد یعنی ۱۲.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر.
در حال حاضر یک مدل از فورد با نام برونکو و مدلی از جیپ با نام Wrangler رقیبان سرسختی برای تویوتا اف جی کروزر در صحنه حضور دارند.
مدل دیگری که این کمپانی ژاپنی در دست ساخت دارد FT-4X است که با ظاهری شاسی بلند قرار است یکی دیگر از قهرمانان تویوتا باشد اما هیچ اطلاعاتی از آن در دست نیست!

نسخه نهایی تویوتا اف جی کروزر - کاربا تویوتا اف جی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *