,

کاندیدهای بهترین خودروی سال ۲۰۱۸ جهان

کاندیدهای بهترین خودروی سال 2018 - کاربا بهترین خودروی سال

دنبال نکردن مراسم جایزه ی بهترین خودروی سال کمی غیرممکن است. خصوصا اینکه لیست کاندیدای سال آینده هم منتشر شده باشد.

مانند هر سال، موسسان این مراسم، لیست بهترین خودروی سال واجد شرایط را در نمایشگاه فرانکفورت اعلام کردند. باید بگوییم که شرایط قرار گرفتن در این لیست این است که خودروی مورد نظر  باید حداقل در ۵ کشور و ۲ قاره مختلف فروش داشته باشند. لازم به ذکر است که برخی از این مدل ها هنوز وارد بازار نشده اند.

در لیست زیر مدل های واجد شرایط را برمی شمریم :

به جز این تعداد، تعداد دیگری نیز در این لیست جای دارند اما با عنوان خودروهای لوکس در قسمت وی آی پی لیست کاندید شده اند :

 

در این لیست همچنین تعداد دیگری از مدل ها به عنوان خودرو های سبز با عنوان خودروهای پاک این لیست کاندید شده اند :

 

در بخش ماشین های شهری مدل های فورد فیستا، هیوندای کونا، کیا پیکانتو، کیا استونیک، نیسان میکرا، سئات ایبیزا، سوزوکی سوئیفت و فولکس واگن پولو قرار می گیرند.

و البته کاندیداهای جایزه ی بهترین ماشین از نظر عملکرد نیز  آلفا رومئو جولیا، آئودی RS 3 سدان، آئودی RS 5 کوپه، ب ام و M5، فراری پورتوفینو، هوندا سویک  Type R، هیوندای i30N، لکسوس LC 500، رنو آلپاین A110 و فولکس واگن پولو GTI هستند! مابقی لیست نیز از نظر طراحی جایزه داده می شوند، البته هنوز باید برای رونمایی ب ام و سری ۸ و لامبورگینی اوروس منتظر باشیم!

هر لیست ۳ فینالیست خواهد داشت که ماه مارچ در نمایشگاه ژنو اعلام خواهد شد و برندگان در نمایشگاه نیویورک نمایش داده خواهند شد البته بعد از آنکه تمام ۸۰ نفر هیئت منصفه رای خود را اعلام کردند!

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *