,

نوستالژی مینی ون فولکس واگن

نوستالژی مینی ون فولکس واگن - کاربا مینی ون

می دانستید مینی ون جدید کمپانی فولکس واگن با استایل یکپارچه ی بدنه و طرح جالبش، وظیفه ی دیگری به غیر از جابه جایی مسافر دارد؟ کمپانی تصمیم دارد آن را با عنوان ون تبلیغاتی بفروشد!
شنیده ها حاکی از این است که این کوتوله ی کوچک با نام I.D. Buzz با طراحی انعطاف پذیری که دارد، زمینه ی این را فراهم می کند که برای افراد دارای مشاغل تبلیغاتی استفاده ی راحت تری داشته باشد و در مقایسه با ون های تبلیغاتی معمول، گزینه ی مناسب تری برای انتخاب باشد.

نوستالژی مینی ون فولکس واگن - کاربا مینی ون
شاید بتوانیم بگوییم در این مسیر رقبایی نیز برای این مینی ون تازه وارد وجود دارد، مثلا نیسان NV200 ، فورد ترنزیت و رم پرومستر؛ اما از آنجایی که I.D. Buzz از پک باتری برخوردار است که در هر شارژ خود ۴۳۴ کیلومتر را طی میکند، پس شاید نیسان NV200 بهترین رقیب آن باشد ! جالب است بدانید I.D. Buzz نیز یک خودروی خودران رتبه ی ۳ است!
از آنجا که این مدل الکتریکی است بنابراین از حضور جلوپنجره هم خبری نیست و شاید یادآوری قشنگی باشد از مینی بوس های قدیمی که موتور عقب بودند و طراحی مشابهی داشتند. حتی فولکس واگن در این مورد گفته است : “ما سالهای طولانی تلاش کردیم تولید مینی ون را دوباره زنده کنیم؛ حالا هم هیچ چیز نمی تواند مثل قدیم باشد، با اضافه شدن موتور الکتریکی به طراحی کمی از حالت نوستالژیکش خارج شده است! “.

نوستالژی مینی ون فولکس واگن - کاربا مینی ون

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *