,

مدیر سابق اجرایی فولکس واگن به هفت سال زندان محکوم شد

حکم زندان برای مدیر سابق اجرایی فولکس واگن - کاربا

مدیر سابق اجرایی فولکس واگن به هفت سال زندان محکوم شد

مدیر اجرای سابق محیط زیست و مرکز مهندسی شهر میشیگان فولکس واگن به خاطر رسوایی خودروهای دیزلی که برای این شرکت به وجود آورد و اتهامات مختلف دیگر گناهکار شناخته شده است.
بر اساس خبری از سایت Automotive News آقای الیور اشمیت به جرم خود اعتراف کرد و مجازات خود را برای نقض قانون هوای پاک و توطئه برای فریب دادن دولت ایالات متحده آمریکا پذیرفت. این گزارش ادامه میدهد که آقای اشمیت از اشکالات دستگاه های منسوخ شده با خبر بوده اند و با کمک تعدادی از مدیران قصد پوشش دادن به این موضوع را داشته اند.
بر اساس گفته های آقای اشمیت ، ایشان از تابستان سال ۲۰۱۵ در مورد دستگاه های منسوخ شده با خبر شدند و از آن تاریخ با اعلام گزارش های اشتباه و غیر واقعی سعی در پوشش دادن به این موضوع را داشته اند.
آقای اشمیت به هفت سال زندان و به احتمال زیاد پرداخت جریمه بین چهل هزار دلار تا چهارصد هزار دلار محکوم شده اند. ایشان مرتکب به یازده جرم مختلف شده اند که حکم تمامی آنها چیزی نزدیک به ۱۶۹ سال زندان است.
بر اساس حکم آقای اشمیت ایشان به احتمال زیاد نیازی به پرداخت جریمه ندارند اما درست بعد اتمام حکم زندان از ایالات متحده آمریکا اخراج خواهند شد.
حکم محکومیت آقای اشمیت مدیر سابق اجرایی کمپانی فولکس واگن از ششم دسامبر اجرا خواهد شد و ایشان تا روز اجرای حکم به صورت بازداشت خواهد ماند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *