,

شوروم های جنسیس از هیوندای جدا می شود

شوروم های جنسیس از هیوندای جدا می شود - کاربا جنسیس

شوروم های جنسیس از هیوندای جدا می شود

هیوندای در حال اجرای برنامه های خاص برای جدا کردن برند جنسیس از کمپانی خود است. دوستداران جنسیس میدانند که این برند لوکس از مدل جنسیس G80  که مدل مبدل شده ای از جنسیس هیوندای بود شکل گرفت که هنوز توسط برخی نمایندگی های هیوندای مورد معامله قرار میگیرد. مدل بعدی جنسیس سدان G90 نیاز داشت تا با ایجاد فضای  مناسب جنسیس در شووروم های هیوندای دیده شود.

در ابتدا کمپانی هیوندای به نمایندگی ها اجازه داد که چند سال دیگر هم G80 را بفروشند و این در حالی بود  که نمایندگی های هیوندای با فضای پیدایش اختصاصی قادر خواهند بود همزمان با نمایندگی مجاز جنسیس کار کنند و همچنان به خدمات هر دو برند ادامه دهند.

این روزها اما اخباری منتشر شده است که نشان می دهد کمپانی کره ای قصد دارد با جدا کردن این ۲ برند، نمایندگی های هیوندای را از سرویس دهی به جنسیس منع کنند.

مدیر عمومی جنسیس در این مورد اضافه کرده است :” برای اینکه بتوانیم این برند را نگه داریم و برای اینکه فرهنگ را بین خودمان و شبکه ی فروشندگانمان ایجاد کنیم که بتوانند بهتر پشتیبان مشتری ها باشند و همین باعث می شود جدایی این ۲ برند پروسه ی بهتری را طی کند.”

البته جزئیات این اتفاق هنوز در پرده ای از ابهام است و به نظر می رسد زمان اصلی آن هم زمان شود با رونمایی از مدل اختصاصی جنسیس یعنی ۷۰G  که احتمالا مقارن با آخر امسال است.

گفته می شود که هیوندای پیش از اعلام رسمی، وکالت های خارجی را حفظ کرده است، ظاهرا انتظار می رود که نبردی قانونی با بعضی از نمایندگی هایی که روی برند جنسیس سرمایه گذاری کرده بودند ایجاد شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *