,

جذاب ترین برندهای خودرویی

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

قبول دارید برخی سازندگان خودرو همان نقطه ی قوتی را دارند که برای تولید یک خودروی کامل نیاز است ؟

هرسال موسسه ی J.D نتیجه ی مطالعات خود را در رابطه با جذابیت انواع خودروها منتشر می کند که برای امتیازبندی، ۷۷ المنت نیاز است تا میزان علاقه و وابستگی صاحب خودرو به آن مشخص شود. امسال از بین ۷۰۰۰۰ نفر افرادی که خودروی نو خریده اند این همه پرسی انجام شده که به نتیجه ی زیر ختم شده است :

۹) مینی

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

امسال مینی با امتیاز ۸۳۸ از ۱۰۰۰ در رده ی نهم برندهای جذاب قرار گرفته است. گفتنی است که کمپانی مینی با حضور ۲ مدل خود توانست نظر هیات داوران را در زمینه ی سگمنت جلب کند و این ۲ مدل شامل کلاب من( بهترین سگمنت کامپکت) و کوپر( سگمنت با ارزش بالاتر از متوسط عمومی) است.

۹) جگوار

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

جگوار در کنار مینی با امتیاز ۸۳۸ در رده ی نهم قرار گرفته است. کمپانی انگلیسی جگوار امسال نسبت به سال گذشته کمی از رتبه بندی قبلی اش فاصله گرفته است و این در حالی است که سال ۲۰۱۶ با امتیاز ۸۵۲ در جایگاه سوم قرار داشت.

۸) لکسوس

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

لکسوس هم امسال نسبت به سال گذشته تغییر مقام داشته است و با امتیاز ۸۴۲ از سال گذشته که با امتیاز ۸۴۳ پنجم شد بود کمی متفاوت است.

۷) کادیلاک

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

کادیلاک اما نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته است و امتیاز ۸۴۳ امسال از آن کادیلاک شده است. سال گذشته این کمپانی امریکایی با ۸۳۶ امتیاز مقام دهم را داشت. جالب است بدانید امسال که در بین مدل ها، کادیلاک نماد بهترین شاسی بلند کامل را در کارنامه ی خود ثبت کرد.

۶) لینکلن

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

سال گذشته لینکلن با امتیاز ۸۴۹ یکی از سه گانه ی مقام پنجم به همراه لکسوس و لند روور شده بود. امسال این مدل به عنوان بهترین خودروی اندازه متوسط برگزیده شد.

۵) مرسدس بنز

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

وقتی حرف از برند های لوکس آلمانی باشد، مرسدس همه ی جاهای خالی را پر میکند! با امتیاز ۸۵۱ امسال مقام پنجم را گرفت و این در حالی است که سال گذشته مشترکا با جگوار مقام سوم را داشت! در این بین مرسدس GLC به عنوان دومین شاسی بلند کامپکت خوب و GLS سومین شاسی بلند بزرگ خوب شناخته شدند.

۴) آئودی

جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

آئودی با امتیاز ۸۵۴ در مقام چهارم امسال قرار گرفت و این خبر خوبی است چرا که سال گذشته مقام هشتم را داشت. در مقام بهترین خودروی کامپکت سال ، A4  خودنمایی درخشانی داشت و این در حالی است که A3 نیز در کنار ب ام و سری ۲ در مقام بهترین سگمنت کوچک جای گرفت. البته آئودی A7 هم در کنار لینکلن بهترین خودروی اندازه متوسط شده است و مدل Q7 دومین پله ی این مقام را پر کرده است.

۳) ب ام و
جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

امسال ب ام و از مقام دوم سال گذشته ی خود به مقام سوم نزول پیدا کرده است. مقام سوم امسال به دلیل امتیاز ۸۵۵ این برند آلمانی قابل است. در بین مدل های مختلف ب ام و، سری ۲ بهترین سگمنت کوچک ، i3 سومین مدل در همین سگمنت، سری ۴ سومین کامپکت خوب، X3 و X5 هم سومین مدل در سگمنت شاسی بلند کامپکت و شاسی بلند اندازه متوسط شدند.

۲) جنسیس

مارک لوکس هیوندای، یعنی جنسیس، با امتیاز ۸۶۹ مقام دوم را اشغال کرد ولی در رنکینگ امسال هیچ کدام از خودروهایش به تنهایی در هیچ رتبه ای قرار نگرفته است!

۱) پورشه
جذاب ترین برندهای خودرویی - کاربا

و می‌رسیم به جذاب ترین برند امسال که همانند سال پیش پورشه انتخاب شده است! این برند افسانه ای امسال با امتیاز ۸۸۴ و سال گذشته با ۸۷۷ پرچم دار این لیست ۱۰ تایی شد. مدل های مختلفی از پورشه امسال در رنکینگ امتیاز آور شدند و این مدل ها شامل مدل ۹۱۱ به عنوان سگمنت اندازه ی متوسط اسپرت، ماکان به عنوان شاسی بلند کامپکت و کاین به عنوان شاسی بلند اندازه متوسط انتخاب شدند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *