,

زمان پیش‌فروش برلیانس c3 توسط پارس‌خودرو اعلام شد

پیش‌فروش برلیانس c3 توسط پارس‌خودرو - کاربا برلیانس c3

به بیان پژمان شاد چهره، مدیر مهندسی و توسعه پروژه برلیانس در شرکت پارس‌خودرو، پیش‌فروش خودروی جدید برلیانس C3 از ۲۲ مردادماه آغاز و سایت ثبت‌نام برای مشتریان باز می‌شود.

این روزها بازار کراس‌هایی مانند ساندرو استپ وی و H30 کراس در بازار ایران گرم شده، خودروهایی که ارتفاع بلندتری نسبت به هاچ بک‌ها دارند و برخی مشخصات دیگر مانند فلاپ های لبه‌ی گلگیر و ریل‌های سقفی از مشخصه‌های آن‌هاست. پس از موفقیت خودروی هاچ بک برلیانس H320 در بازار ایران، پارس‌خودرو تصمیم گرفته تا مدل کراس این خودرو را که با نام C3 شناخته می‌شود تا پایان سال ۴ هزار دستگاه از آن را تولید و روانه‌ی بازار کند.

برلیانس C3 را که همان H320 کراس نیز می‌توان نامید ازنظر فنی با مدل H320 کاملاً مشترک خواهد بود و از پیشرانه‌ی ۱.۵ لیتر با توان خروجی ۱۰۳ اسب بخار و گشتاور ۱۳۸ نیوتن متر بهره می‌برد.
پیش‌فروش برلیانس c3 توسط پارس‌خودرو - کاربا برلیانس c3

این خودرو در حال حاضر از طریق همکاری با قطعه سازان داخل که با نظارت مستقیم کمپانی برلیانس همراه است با داخلی سازی ۲۰ درصد عرضه خواهد شد که شامل قطعاتی مانند شیشه‌ها، بخش‌هایی از سیستم تعلیق، لاستیک‌ها،کمربندهای ایمنی، اگزوز و صندلی‌ها می‌باشد.

داخلی سازی این خودرو تا پایان سال جاری به ۳۰ درصد می‌رسد و پس‌ازآن نیز تا سال آینده به ۴۰ درصد افزایش خواهد یافت.

برلیانس C3 که در ۷ رنگ مختلف بدنه عرضه می‌شود قیمت آن طی هفته آتی، هم‌زمان با آغاز نمایشگاه خودروی مشهد اعلام می‌شود ولی محدوده‌ی قیمتی ۵۵ تا ۶۰ میلیون تومان را می‌توان برای آن حدس زد.
پیش‌فروش برلیانس c3 توسط پارس‌خودرو - کاربا برلیانس c3

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *