,

چگونه یک خودروی کروک دست دوم خوب بخریم

چگونه یک خودروی کروک دست دوم خوب بخریم - کاربا کروک

با رسیدن فصل تابستان بازار خودروهای کروک رونق می گیرد و طرفداران این خودروها بیشتر می شود. با توجه به اینکه بیشتر این نوع خودروها در بازار ایران نمونه صفر کیلومتر ندارند، برای داشتن خودروی کروک باید به سراغ دست دوم ها رفت. در اینجا به چند نکته اشاره کنیم که برای خرید این خودروها به شما کمک می کند.

۱) خرید یک خودروی کروک دست دوم فرق چندانی با خرید خودروهای دیگر ندارد؛ شاید تفاوت مهم در مورد خرید این نوع خودرو ها توجه به سقف و عملکرد آن است. پس حتما قبل از پرداخت پول چک کنید که سقف هیچ مشکلی نداشته باشد.
۲) هنگامی که سقف را باز می کنید حتما شیشه ی جلوی اتومبیل را چک کنید تا نشانه ای از ریل ضعیف اطراف شیشه وجود نداشته باشد؛ به علاوه با عقب رفتن سقف، شیشه ی پنجره ها نیز باید جمع شوند.
۳) حتما جمع شدن و پهن شدن سقف را چک کنید تا عملکرد آن مشکلی نداشته باشد و مهم تر اینکه هیچ گونه رطوبت و آبی از سقف عبور نکند.
۴) باید قسمت های سخت سقف را نیز چک کنید، گیره ها، بست ها و این قبیل قسمت ها حتما باید در محل اصلی خود قرار داشته باشند، اگر سقف ضربه دیده باشد و یا به سختی جمع شود خرید آن را فراموش کنید!
۵) پیدا کردن یک اتومبیل کروک خوب کار سختی نیست، فقط توجه داشته باشید که به هنگام خرید خودرو مورد بازبینی و چک قرار بگیرد و سوابق سرویس های قبل را نیز چک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *