,

مکلارن ۵۷۰s اسپایدر همچنان قدرتمند ولی بدون سقف

مکلارن 570s اسپایدر - کاربا مکلارن 570s اسپایدر

کمپانی مکلارن به تازگی از مدل بدون سقف خودروی ۵۷۰s ، مکلارن ۵۷۰s اسپایدر رونمایی کرد . مکلارن اولین بار این خبر را در فستیوال سرعت Goodwood به صورت عمومی بیان کرد که سقف‌های جدیدترین نسخه از سری اسپرت خودروهایش مجهز به سیستمی است که می‌توانند حتی در سرعت ۲۵ مایل در ساعت (در حدود ۴۰ کیلومتر در ساعت) در ۱۵ ثانیه باز یا بسته شوند.
رانندگان مکلارن ۵۷۰s  اسپایدر میتوانند برای جلو گیری از ضربه شدید باد به صورت دستی بادگیر عقب را بالا یا پایین بیاورند همچنین برای کسانی که به صدای اگزوز خودرو علاقه زیادی دارند و با ورود صدای اگزوز به داخل کابین مشکلی ندارد مکلارن یک سیستم اگزوز با ESG در نظر گرفته که با پرداخت هزینه بیشتر برای خریداران صدای بیشتری از اگزوز را به داخل کابین هدایت میکند.
مکلارن 570s اسپایدر - کاربا مکلارن 570s اسپایدر
با این حال باید خاطر نشان کرد که وزن سقف این خودرو با سیستم هارد تاپ جمع شونده بدون در نظر گرفتن سازه،نسبت به نسخه معمولی حدود ۱۰۰ پوند معادل ۴۵ کیلوگرم وزن بیشتری دارد که برای یک خودروی اسپرت وزن یکی از مهم‌ترین عناصر تأثیر گذار در بازدهی است.
سرعت نهایی مکلارن ۵۷۰s اسپایدر در حالت سقف بسته در حدود ۲۰۴ مایل در ساعت معادل ۳۲۸  کیلومتر در ساعت می‌باشد و در ۳.۱ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد حتی در حالت سقف باز نیز سرعت نهایی این خودرو در حدود ۱۹۶ مایل در ساعت معادل ۳۱۵ کیلومتر در ساعت است.
مکلارن ۵۷۰s اسپایدر مورد توجه تر ین خودروی اسپایدر تولید شده تا به امروز است، این خودرو می‌خواهد بعد دیگری به خانواده ماشین‌های اسپرت مکلارن اضافه کند ”  این‌ها گفته‌های آقای مایک فلوویت  مدیر اجرایی کمپانی مکلارن است.
مکلارن 570s اسپایدر - کاربا مکلارن 570s اسپایدر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *