,

هیوندای کونا کراس اوور خاص کره ای

هیوندای کونا کراس اوور خاص کره ای - کاربا هیوندای کونا

طبق تیزر تبلیغاتی اخیر هیوندای، این کمپانی به طور رسمی از کراس اوور جدیدش هیوندای کونا در کره جنوبی رونمایی کرد. کونا کوچک‌ترین کراس اوور هیوندای قرار است به صورت گسترده به تعداد زیاد برای فروش در بازار اروپا تولید شود.
هیوندای قول داده است کراس اوور جدیدش کونا که نامش از روی یک منطقه در جزیره بزرگ هاوایی برداشته شده است، قابلیت‌ها، ویژگی‌ها و طراحی یک شاسی بلند واقعی را به ارث ببرد
هیوندای کونا کراس اوور خاص کره ای - کاربا هیوندای کونا
” ما نمی‌توانیم در مورد این ویژگی‌ها نظر خواصی بدهیم اما قطعاً هیوندای کونا بسیار جسورانه‌تر از هم ترازهای خود خواهد بود”
چراغ‌های Daylight هیوندای کونا کمی بالاتر از جلو پنجره و چراغ‌های اصلی پایین‌تر از آن قرار گرفته است. این طراحی بی شباهت به نیسان جوک، جیپ چروکی و تعداد انگشت شماری از محصولات سیتروئن نیست.
طراحی جلوی کونا با جلو پنجره مشبک و آرم تجاری شرکت هیوندای در اندازه بزرگ در مرکز آن و یک ورودی هوای بی استفاده بالای جلو پنجره همچنین گلگیرهایی پلاستیکی منتهی شده به سپر و چراغ‌های معکوس تعبیه شده در آن کمی جسورانه‌تر از طراحی پشت این خودرو به نظر می‌رسد. هنوز هیچ عکسی از طراحی داخلی  هیوندای کونا منتشر نشده است.
هیوندای کونا کراس اوور خاص کره ای - کاربا هیوندای کونا
در اروپا خریداران کونا میتوانند بین مدل ۲ لیتر چهار سیلندر با ۱۵۰ اسب بخار ، مدل ۱.۶ لیتر توربو با ۱۷۷ اسب بخار و مدل ۱ لیتر سه سیلندر با ۱۲۰ اسب بخار قدرت یکی را انتخاب کنند همچنین یک مدل ۱.۶ لیتری دیزلی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.
مدل استاندارد این خودرو به صورت محور جلو به فروش خواهد رسید و مدل دو محوره نیز با کمی تفاوت قیمت در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین سیستم انتقال قدرت شامل سه مدل شش سرعته دستی ، شش سرعته اتوماتیک و هفت سرعته دوال کلاچ تولید خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *