,

ب ام و روحی تازه به سری ۳ می بخشد!

ب ام و روحی تازه به سری 3 می بخشد - کاربا سری 3

طی سالهای گذشته، سری ۳ ب ام و شاید کمی قدیمی و کلاسیک به نظر می رسید ولی حالا کمپانی آلمانی در تلاش است با معرفی مدلی جدید این کمبود را جبران کند.

آنطور که وبسایت  BMW Blog گزارش داده است، مدل جدید نسل  ۳ رانندگی اسپورت تر و سبک تری از مدل های فعلی در اختیار شما خواهد گذاشت؛ چرا که از پلت فرم CLAR و مواد سبکی مثل آلومینیوم در ساختش استفاده شده است.

تغییرات به کابین می رسد و اولین چیزی که به چشم می خورد حذف بیشتر دکمه هایی است که در کنسول مرکزی مدل های قبلی استفاده شده بود. در قسمتی دیگر سیستم هوشمندی را می توان دید که با حرکات ساده ی دست کار می کند و از مدل بزرگتر این مدل یعنی سری ۷ به ارث رسیده است؛ به علاوه با پرداخت هزینه ی جداگانه می توان یک کلاستر دیجیتالی و صفحه نمایش هوشمند نیز به تزئینات داخلی آن اضافه کرد.

همه ی دوستداران ب ام و انتظار انقلاب تغییرات بزرگ را در این سری دارند ولی خبرنگاران از گوشه و کنارها می گویند که پروتوتایپ این مدل در آزمایشات فنی، از نظر طراحی و بدنه تغییرات بزرگی نداشته ولی شاید تغییر محسوسی که دیده می شود شاسی پهن تر و کشیده تر نسبت به پدربزرگانش باشد.

آنطور که به نظر می رسد مدل جدید سری ۳ ممکن است سال بعد رونمایی شود و این یعنی تا سال ۲۰۱۹ از حضور جوانک سری ۳ در شوروم ها خبری نیست!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *