,

ریچارد هموند به خاطر تصادف به بیمارستان منتقل شد

ریچارد هموند به خاطر تصادف به بیمارستان منتقل شد - کاربا ریچارد هموند

مجری برنامه گرند تور آقای ریچارد هموند در سر ضبط فصل دوم از این برنامه دچار سانحه جدی شد.
هموند در حال رانندگی با کانسپت Rimac one در جاده‌های تپه‌های هامبورگ واقع در کشور سوئیس بود که دچار این سانحه شد، بر اساس پستی در پیج رسمی فیس‌بوک گرند تور هموند گفت است که زانوی پایش در حین تصادف شکسته است و خوشبختانه قبل از آتش گرفتن خودرو توانسته خود را به بیرون از ماشین بکشاند، هموند را به وسیله امداد هوایی به بیمارستان منتقل کردند و خوشبختانه هیچ صدمه خطرناکی دیگری ندیده است.
کانسپت Rimac One یک خودروی سوپر اسپرت الکتریکی ساخت کشور کرواسی است که قیمتی معادل یک میلیون دلار دارد.
به گفته سازنده این خودرو آنها قصد داشتند که فقط ۸۸ نسخه از این کانسپت منحصر به فرد را تولید کنند که ظاهراً حالا فقط ۸۷ تا از آن تولید خواهد شد.
بالاترین سرعت این خودرو معادل ۳۰۰ کیلومتر در ساعت است و در ۲.۸ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد.
این سومین تصادف خطرناک ریچارد هموند است که در سر ضبط برنامه داشته، اولین بار هموند در برنامه تاپ گیر در سال ۲۰۰۶ با یک خودروی درگ استر در بریتانیا برای ثبت سرعت نزدیک به ۴۶۰ کیلومتر در ساعت یک تصادف بسیار خطرناک کرد که نزدیک بود جان خود را از دست بدهد. دومین تصادف هموند نیز برای فیلم‌برداری در ماه مارس ۲۰۱۷ با یک موتور سیکلت در موزامبیک تصادف کرد به طوری که بعد از تصادف مدت کوتاهی در جاده بی‌هوش افتاده بود.
بعد از تصادف به خاطر جراحت مغزی هموند را به سرعت به بیمارستان منتقل کردند بعد از این تصادف هموند علاقه شدیدی به کرفس پیدا کرد. هیچ گزارشی از این که این بار ریچارد هموند بعد از تصادف به کدام‌یک از سبزیجات علاقه‌مند شده است نشده است .

ریچارد هموند به خاطر تصادف به بیمارستان منتقل شد - کاربا ریچارد هموند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *