,

سیستم هشدار تصادف از عقب فولکس واگن

سیستم هشدار تصادف از عقب فولکس واگن - کاربا

چند سالی است که خودروها به سیستم هشدار تصادف و ترمز خودکار مجهز می باشند و حالا هم به سیستم هشدار تصادف از عقب مجهز می شوند.
اما چه اقداماتی برای به حد اقل رسیدن احتمال اینکه کسی از پشت به خودروی شما اصابت کند باید انجام شود؟ فولکس واگن پاسخ این سوال را داده است.
فولکس واگن با خودروی جذاب خود یعنی Arteon، سیستم محافظت از تصادف عقب را معرفی می کند که عقب و کناره های خودرو را چک کرده و عکس العمل لازم را انجام می دهد.سیستم هشدار تصادف از عقب فولکس واگن - کاربا
به عنوان مثال سنسورهای موجود در کناره ها قادر هستند تا موقعیت و سرعت وسایل نقلیه ی موجود در پشت Arteon را هم در حال حرکت و یا ایستاده شناسایی کنند. اگر این سیستم تشخیص دهد که ممکن است خودرویی از پشت با شما اصابت کند چراغ های خطر به طور خودکار روشن شده و تمام شیشه ها و سان روف بسته خواهند شد. همچنین کمربند ایمنی سفت خواهد شد.
فولکس واگن از اولین خودروسازی که از این تکنولوژی استفاده کرده خیلی عقب مانده است. در واقع در سال ۲۰۰۶ لکسوس LS از یک سیستم مشابه استفاده کرده بود. به هر حال این سیستم یکی از تجهیزات جذاب است که به دارندگان Arteon اعتماد به نفس بیشتری می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *