,

حضور خودروهای فاو B30 و B50 در حاشیه گردهمایی نمایندگی‌های گروه بهمن

حضور خودروهای فاو B30 و B50 در حاشیه گردهمایی گروه بهمن - کاربا گروه بهمن

طبق روال همیشگی گروه بهمن  امسال نیز مانند سال‌های قبل همایش سالانه‌ای با حضور مدیران شرکت‌های زیرمجموعه برای نمایندگی‌های سراسر ایران در هتل المپیک تهران برگزار شد. در این همایش مدیرعاملان شرکت‌های زیرمجموعه برنامه‌ها و محصولات آتی این شرکت را برای نمایندگان خود تشریح کردند.

 در این گردهمایی نیز به ۵ نفر از مشتریانی که در بازه زمانی بهمن‌ماه ۹۴ تا فروردین‌ماه ۹۵ محصول بسترن B50F را خریداری کرده‌اند به‌قیدقرعه ۵ سفر ۲ نفره یک‌هفته‌ای به چین اهدا کردند.

حضور خودروهای فاو B30 و B50 در حاشیه گردهمایی گروه بهمن - کاربا گروه بهمن

مهم‌ترین بخش گردهمایی گروه بهمن رونمایی دو خودروی جدید بسترن B30 و بسترن B50 برای نمایندگان حاضر بود که در حاشیه‌ی این مراسم نیز حضور داشتند. هنوز این خودروها برای عموم به‌صورت رسمی رونمای نشده است ولی به‌زودی مشخصات و قیمت رسمی این خودرو اعلام می‌شود.

بسترن B30 و B50 درواقع تولید کمپانی چینی فاو می‌باشند و در کلاس خودروهای سدان یا صندوق‌دار قرار می‌گیرند. فاو بسترن B30 در سال ۲۰۱۰ در نمایشگاه شانگهای رونمایی شد ولی به دلایل نامعلومی به بازار عرضه نشد ولی در سال ۲۰۱۵ مجدداً با تغییراتی در طراحی این خودرو بر روی پلتفرم PQ32 مشترک با فولکس‌واگن جتا به بازار عرضه شد. B30 از پیشرانه‌ی ۱۵۹۸ سی‌سی بهره می‌برد که توانایی تولید ۱۰۹ اسب بخار را در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر را در ۳۸۰۰ دور در دقیقه دارد. این خودرو از جعبه‌دنده ۶ سرعته خودکار ساخت کمپانی آیسین ژاپن بهره می‌برد و دارای مصرف سوخت ترکیبی ۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر می‌باشد . همان‌طور که بیان شد هنوز قیمت دقیق برای این خودرو  اعلام‌نشده است ولی می‌توان قیمت کمتر از ۶۰ میلیون تومان را برای این خودرو پیش‌بینی کرد.

حضور خودروهای فاو B30 و B50 در حاشیه گردهمایی گروه بهمن - کاربا گروه بهمن

در طرف دیگر برادر بزرگ‌تر یعنی فاو بسترن B50 قرار دارد که احتمالاً جایگزین B50F خواهد شد. این خودرو دارای پیشرانه‌ی ۱.۴ لیتری توربوشارژ می‌باشد که توانایی تولید ۱۳۶ اسب بخار قدرت را دارد. این خودرو نیز مانند B30 از جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته خودکار ساخت کمپانی آیسن ژاپن بهره می‌برد. برای این خودرو نیز می‌توان قیمتی بیش از ۸۰ میلیون تومان را نیز پیش‌بینی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *