,

نکاتی در مورد مسافرت با کودکان

نکاتی در مورد مسافرت با کودکان - کاربا مسافرت

از آنجایی که خانواده ها در سراسر کشور قصد مسافرت کردن برای تعطیلات را دارند، ما چندین نکته برای ایجاد یک محیط امن درون ماشین برای مسافرت شما و خانواده تان بیان می کنیم.
تنها سه ثانیه می تواند زندگی شما را تغییر دهد، تخمین زده شده است که نزدیک به ۸۰% تصادفات در مسافرت به وسیله نوعی حواس پرتی راننده تنها در سه ثانیه پیش از حادثه رخ داده است. حواس پرتی در ماشین بسیار فراوان و محتمل است مانند صحبت کردن با تلفن همراه، خواندن و یا نوشتن در زمان توقف پشت چراغ ها، تجدید آرایش، خوردن، نوشیدن و بسیاری از عوامل دیگر که لیستشان بی انتهاست، اما بیشتر والدین اعتراف می کنند که هیچ چیزی قابل مقایسه با حواس پرتی راننده با کودکان نمی باشد.
در زیر برخی از نکات امتحان شده برای رانندگی به همراه کودکان را بیان می کنیم.
۱- به کودکان خود توضیح دهید که رانندگی نیازمند تمرکز است و اینکه ایمنی در هر زمانی مقدم بر همه چیز است. مهم نیست که خواسته های آنها چقدر ضروری است، در برخی موارد ضروری است تا آنها را نادیده بگیرید.
۲- همیشه چندین هدیه، چیزهایی کوچک مانند تاس و یا مهره های بازی و یا گیره های مو کادو شده برای مواقع آرام کردن و گول زدن کودکان همراه با خود داشته باشید. پرت کردن حواس کودکان با باز کردن کادوها ممکن است موجب به تعویق افتادن یک بحران بالقوه شود.
۳- یک راه مناسب برای آرام نگه داشتن محیط در ماشین، مسئول کردن یک بچه بزرگتر برای مراقبت از سایر خواهر و برادر های خود است. این امر موجب افزایش حس مسئولیت پذیری در بچه بزرگتر خواهد شد.
۴- اگر یک مشکل یا مساله ای پیش آمد، یک مکان امن پیش از وخیم شدن اوضاع پیدا کنید و کنار بزنید.
۵- به خاطر رفتار خوب در ماشین به کودکان خود پاداش دهید و آنها را تشویق کنید. چیزهایی را فراهم کنید که کودکتان در طی مسافرت طولانی از آن لذت می برد.
۶- پیش از اینکه عازم مسافرت شوید، پیش بینی کنید که کودکان چه چیزهایی را احتیاج دارند برای مسافرت و اطمینان حاصل کنید که بازی ها و اسباب بازی های ایمن ماشین به آسانی قابل دسترس هستند. بررسی کنید که هیچ گونه وسیله خطرناک برای خفگی در دسترس کودکان خردسال وجود ندارد و از هر چیزی که می تواند به عنوان یک سلاح در برابر والدین یا خواهر برادران استفاده شود، اجتناب کنید.
۷- اطمینان حاصل کنید که آفتاب یا اشعه ای مستقیم بر روی چشمهای کودکان نباشد، به این خاطر که این امر می تواند آنها را کج خلق و تحریک پذیر کند. صفحه های پنجره کاهش دهنده تابش یک راه حل مناسب برای این مشکل است.
۸- اگر شما در یک مسیر طولانی قرار دارید و کودکان نیاز به دسترسی به نوشیدنی و یا میان وعده دارند، اطمینان حاصل کنید که به آسانی قابل دسترس و آماده کردن و به سختی قابل پرتاب و پخش شدن هستند. اسنک های کوچک که به راحتی گاز زده می شوند در ظرف های جداگانه آسان ترین و امن ترین خوراکی در طول مسیر رانندگی می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *