,

قایق تفریحی فوق لوکس بوگاتی

قایق تفریحی فوق لوکس بوگاتی - کاربا قایق تفریحی

بوگاتی شیرون با برچسب قیمت ۲.۶ میلیون دلار، خودرویی است که هر کسی توانایی خرید آن را ندارد ولی برای کسانی که دنبال تجمل بیشتر هستند، می توانند بوگاتی را روی آب هم تجربه کنند.کمپانی فرانسوی بوگاتی با همکاری کمپانی پالمر جانسون سازنده قایق های تفریحی، این قایق را ساخته اند که بوگاتی  Niniette 66 نام دارد. از این قایق تفریحی که به وضوح در طراحی از شیرون الهام گرفته، فقط ۶۶ مدل ساخته می شود.

قایق بوگاتی دارای یک موتور V8 ساخت کمپانی MAN است که ۱۲۰۰ اسب بخار قدرت دارد و اجازه می دهد تا این قایق به سرعت ۴۴ گره دریایی (حدود ۸۱ کیلومتر در ساعت) دست پیدا کند. البته واضح است که این سرعت در مقایسه با سرعت ۴۳۰ کیلومتری بوگاتی شیرون اصلا به چشم نمی آید ولی برای یک قایق تفریحی فوق لوکس عدد قابل توجهی است.

قایق تفریحی فوق لوکس بوگاتی - کاربا قایق تفریحی

در پایین عرشه یک فضای جا دار وجود دارد که دارای یک تخت خواب و یک ست مبلمان است که در وسط آنها نمای جلوپنجره بوگاتی شیرون روی دیوار خودنمایی می کند.

مدیر بخش طراحی بوگاتی اعلام کرده: من به شدت قبول دارم که فلسفه طراحی بوگاتی آنقدر قوی است که می تواند در طراحی خیلی چیزها استفاده شود، ولی به هر حال یک قایق تفریحی خیلی خاص است.

قیمت نهایی بوگاتی  Niniette 66 اعلام نشده است ولی پیش بینی می شود که این قایق قیمتی معادل ۱۰ بوگاتی شیرون، یعنی ۲۶ میلیون دلار داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *