,

کراس اوور DS 7 معرفی شد

کراس اوور DS 7 - کاربا ds 7

مدل DS 7 به طور واضح تمامی رقبای آلمانی را هدف قرار داده است و با یک جاه طلبی گسترده فراتر از بازارهای اروپایی طراحی شده است، که این نشان دهنده تمایل این برند برای ورود به بازار آمریکا است. DS زیر مجموعه برند پژو- سیتروئن PSA مدل تولیدی آینده خود را به نمایش در آورده است، کراس اوور DS 7 به منظور معرفی رسمی در ماه آینده در ژنو حضور پیدا خواهد کرد.

بر خلاف مدل DS 6 انحصاری چین، کراس اوور بزرگتر DS 7 برای فروش گسترده تری طراحی شده است. طراحی این مدل به گونه ای است که تمامی رقبای آلمانی خود را هدف قرار داده و البته یک شباهت های مخصوصی به مدل های آئودی Q3 و Q5 دارد.

کراس اوور DS 7 - کاربا ds 7

بخش جلوی ماشین یک زبان طراحی به روز رسانی شده را معرفی می کند که الهام گرفته از کانسپت کوپه E-Tense می باشد. جلوپنجره شش ضلعی بزرگ این ماشین به همراه تزیینات کرومی و چراغهای LED چرخان است. ردیف های عمودی از LED های کوچک به عنوان چراغهای در طول روز روشن و به عنوان چراغ راهنما مورد استفاده قرار می گیرند. طراحان با استفاده از لیزر برای ایجاد LED های عقبی با طراحی هیپنوتیزمی ۳D حکاکی کردند، و زمانی که از پشت به مدل DS 7 نگاه کنید یک ظاهر منحصر به فردی دارد.

در طراحی بخش داخلی این ماشین نیز بر روی لوکس شدن بیشتر تمرکز شده است با جزئیات بسیاری که از مدل های بسیار گران قیمت و دارای تجهیزات مربوط به زمان الهام گرفته شده است. صندلی های چرمی ناپا با دوخت های بسیار زیبا تزیین شده است.

یک محدوده وسیعی از سیستم پیشرانه ها شامل سه موتور بنزینی (تا ۲۲۵ اسب بخار) و دو موتور دیزلی موجود خواهد بود. اگر خریداران حالت دو دیفرانسیل را می خواهند، آنها باید برای نسخه هیبریدی پلاگین صبر کنند. مدل هیبریدی یک موتور بنزینی ۲۰۰ اسب بخاری و دو موتور الکتریکی را ترکیب می کند و یک خروجی ترکیب شده ۳۰۰ اسب بخاری را به همراه قابلیت راندن بیش از ۶۰ کیلومتر را به صورت تمام الکتریکی را ارائه می دهد.

این کمپانی لیست کامل بازارهایی که مدل DS 7 را دریافت می کنند را هنوز اعلام نکرده است، اما این ماشین در فرانسه ساخته می شود و احتمالا ابتدا در اروپا فروخته شود. بر اساس اطلاعاتی که از ماشین داریم، طراحی و سیستم پیشرانه این ماشین کاملا متناسب با هدفی است که DS را برای تاخت و تاز در بازار آمریکا حاضر کنند، اما این نقشه هنوز حداقل چندین سال از عملی شدن فاصله دارد.  با وجود عرضه مدل های دیگر DS در ایران، احتمال حضور این خودرو در کشور ما نیز دور از ذهن نیست.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *