,

کیا استینگر GT معرفی شد

کیا استینگر GT - کاربا کیا استینگر gt


کیا استینگر GT
دیفرانسیل عقب با توان ۳۶۵ اسب بخار معرفی شد. کیا تصاویر ماشین جدید خود را پیش از نمایشگاه ماشین دیترویت پخش کرد، این تصاویر متعلق به سدان اسپرت استینگر GT سال ۲۰۱۸ این کمپانی می باشد، که دارای توان ۳۶۵ اسب بخار بر روی چرخ های عقب خود است.

این نام، کانسپت استینگرGT4  کیا را برای ما تداعی می کند که این خودروساز کره ای سه سال پیش در نمایشگاه دیترویت ارائه کرده بود. در آن هنگام، این کوپه اسپرت ۲ در به عنوان رقیبی برای ماشین های اسپرت سبک مانند سوبارو BRZ و تویوتا GT86 در نظر گرفته می شد.

کیا استینگر GT - کاربا کیا استینگر gt

با این حال کیا با حفظ نام جذاب استینگر، یک سدان ۴ در با طراحی فوق العاده تولید کرده است. موتور چهار سیلندر توربو ۲.۰ لیتری با قدرت ۲۵۵ اسب بخار و موتور V6 تویین توربو ۳.۳ لیتری با قدرت ۳۶۵ اسب بخار برای آن در نظر گرفته شده که بر اساس گفته های کمپانی موتور ۶ سیلندر قادر است که ۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت را تنها در ۵.۱ ثانیه پر کند.

متاسفانه گیربکس دستی ۶ سرعته کانسپت قدیمی در طی تغییرات عوض شده است. به جای آن در کیا استینگر GT یک گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته به کار رفته است. با اینحال، این سیستم گشتاور ۵۱۰ Nm را به خوبی به چرخ های عقب می فرستد.

طراحی کیا استینگر GT همچنین بسیار جذاب و منحصر به فرد است، با یک کاپوت بلند و عضلانی و تغییر شکل مخروطی سقف به یک عقب کوتاه کشیده، مدی است که این روزها در تمام سدان های اسپرت مانند ب ام و سری ۴ گرن کوپه و آئودی A7 دیده می شود. خط های برجسته شخصیت در نمای کناری این بخش را از سادگی در می آورد ولی تصویر این ماشین تنها با یک دریچه گلگیر براق خدشه دار می شود.

این یک حرکت غیرمنتظره از کمپانی کیا است، به خصوص در زمانی که کراس اوورهای دیفرانسیل جلو بر روی جاده ها حکمرانی می کنند. این یک بازگشت مناسب به سدان های سنتی کنار گذاشته شده است.

کیا استینگر GT - کاربا کیا استینگر gt

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *