,

میتسوبیشی اعلام کرده است که به تولید لنسر خاتمه خواهد داد

پایان تولید میتسوبیشی لنسر - کاربا لنسر

تولید مدل میتسوبیشی لنسر اولوشن دو سال پیش قطع شده بود اما روی مدل استاندارد آن یکسری به روز رسانی در داخل و خارج خودرو انجام شده که همان مدل ۲۰۱۶ می باشد. به دلیل کم شدن فروش این خودرو، میتسوبیشی تصمیم گرفته که همانند اولوشن، لنسر معمولی را هم تا قبل از پایان سال کنار بگذارد.

مدیر اجرایی بخش آمریکای شمالی میتسوبیشی اعلام کرده که فعلا سدان کامپکت دیگری در خط تولید وجود ندارد. میتسوبیشی قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد تولید سدان ها را قطع نموده و به تولید SUV ها و کراس اوور های انحصاری بپردازد. این اقدام با توجه به پرطرفدار شدن SUV ها و کراس اوور ها، کاری است که همه ی کمپانی ها در سطح جهان در حال انجام آن می باشند.

جای خالی لنسر در میتسوبیشی توسط یک کراس اوور کامپکت جدید که قرار است در نمایشگاه ژنو از آن رونمایی شود، پر خواهد شد. اطلاعات کمی در مورد این خودروی جدید در دست است و انتظار می رود که این کراس اوور چیزی شبیه به کانسپت های XR-PHEV و XR-PHEV II مربوط به سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ باشد. این کراس اور همچنین می تواند پایه گذار یک نوع جدید از خودروی تجهیز شده به موتور هیبریدی plug-in باشد.

تنها سدان میتسوبیشی که به نظر می رسد با خیال راحت به تولیدش ادامه خواهد داد، Mirage است. مدیرعامل میتسوبیشی در مورد Mirage می گوید:” مشتریانمان عاشق این ماشین هستند.” وی ادامه داد که یک مدل جدید نسل دوم از میتسوبیشی قبل از پایان این دهه به بازار خواهد آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *