,

ب ام و i inside نگاهی به آینده طراحی داخلی خودروها

ب ام و i inside نگاهی به آینده - کاربا ب ام و i inside

ب ام و از نمایشگاه CES 2017 برای نمایش کانسپتی از آینده ی دور فضای داخلی خودروهایش استفاده کرده است. ب ام و i inside ترکیبی از تمام تکنولوژی های اخیر ب ام و از جمله  HoloActice Touch که آخرین پیشرفت ایجاد شده برای کنترل داخل خودرو و تکنولوژی صفحه نمایش است، می باشد.

ب ام و i inside نگاهی به آینده - کاربا ب ام و i inside

تکنولوژی HoloActive Touch ب ام و، یک قدم بسیار بزرگ جلوتر از سیستم iDrive می باشد. این تکنولوژی دارای تمام ویژگی های مثبت صفحه نمایش هداپ ب ام و  به همراه سیستم کنترل حرکت ب ام و و یک صفحه نمایش لمسی حسی می باشد. علاوه بر این ها تکنولوژی HoloActive Touch شامل یک صفحه نمایش مجازی و virtual می باشد که درست بالای کنسول وسط ب ام و i inside قرار دارد و با حرکت انگشت به کار می افتد. جالب اینجاست که راننده برای کنترل آن نیازی به لمس آن ندارد.

در مورد طراحی کلی، ب ام و i inside فاقد هر گونه در، سقف های سنتی همیشگی و یا حتی شیشه ی جلو و یا عقب ماشین می باشد. از نقاط بارز طراحی این کانسپت چرخ های جلو و عقب خودرو که در بیرونی ترین جای ممکن قرار گرفته اند. همچنین طراحی داخلی آن کاملا ساده بوده و تاکید آن بیشتر بر HoloActive Touch و نمایشگری که در طول داشبورد کشیده شده، بوده است.

ب ام و i inside نگاهی به آینده - کاربا ب ام و i inside

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *